20-річчя виробництва Вікон КОРСА

20-річчя виробництва Вікон КОРСА

24 березня - визначна дата для компанії “Вікна КОРСА”. Саме в цей день 20 років тому, в далекому 1998 р. було офіційно зареєстровано початок виробництва ТМ КОРСА. Компанія Вікна КОРСА подолала багато труднощів та підкорила безліч вершин на шляху до успіху. Сумлінна праця та європейський підхід до процесу виробництва і, як наслідок, висока якість продукції дали свої плоди. Результатом багатолітньої роботи стало всеукраїнське визнання компанії та довіра клієнтів. ТМ Вікна КОРСА стала лідером на віконному ринку з потужною мережею представництв: понад 120 офісів по всій території України.

Виробництво першого вікна ТМ КОРСА, 1998 рікВиробництво першого вікна ТМ КОРСА, 1998 рік

ТМ Вікна КОРСА цінує довіру кожного свого клієнта, тому якість наших вікон залишається такою ж високою, як і 20 років тому. Вікна компанії КОРСА, які були виготовленні та встановленні ще в минулому столітті, радують своїх власників і сьогодні. Якість наших вікон залишається незмінною, проте наші технології виробництва змінюються та стрімко розвиваються. Наприклад, 20 років тому про такі склопакети, як зараз, ніхто навіть і мріяти не міг.

Заміна склопакету на енергозберігаючий
 
 

З моменту заснування компанія “Вікна КОРСА” фокусує свій напрям роботи на впровадженні енергозберігаючих технологій у виробництво вікон та дверей. Вже у 2006 році компанія “Вікна КОРСА” першою в Україні почала виробництво енергоефективних склопакетів спочатку з енергозберігаючим склом (Silver-Comfort), а потім доповнивши їх інертним газом Аргоном (Argon-Comfort). Згодом, у 2011 році ТМ Вікна КОРСА почала виробництво енергоефективних склопакетів заповнених газом Криптон - КОРСА Krypton-Comfort.

Склопакети заповнені аргоном на 5% підвищують коефіцієнт опору теплопередачі вікон. А склопакети заповнені криптоном зберігають тепло в 2.6 разів краще, ніж повітря і в 1.8 разів краще, ніж аргон. Велика щільність, в'язкість і діаметр молекули криптону, в порівнянні з аргоном і повітрям, призводять до зниження конвекційних струмів усередині склопакета, що також призводить до збільшення опору теплопередачі. Ці ж фактори обумовлюють меншу дифузію криптону в зовнішнє середовище і підвищують довговічність складу газового середовища всередині склопакета.

 

На фото представлені два склопакети: справа енергозберігаючий із заповненням газом аргоном, зліва - звичайний склопакет без енергозбереженння. Ефект вражає та наглядно демонструє наскільки теплішим є енергозберігаючий склопакет порівняно зі звичайним. 

 

20 років тому такі склопакети важко було навіть уявити, на той час склопакети розділяли просто на однокамерні та двокамерні. Склопакети заповнені газом Криптон з теплою пластиковою дистанційною рамкою - це унікальний ексклюзив на ринку України. Клієнти ТМ КОРСА, як завжди, окрім гарантовано високої якості, вже 20 років отримують не тільки найкращий сервіс, але й турботу та спец-пропозиції, які встановлюють недосяжні на ринку стандарти обслуговування.

Безсумнівно, вікна, які компанія КОРСА встановлювала 20 років тому, чудово виконують свою роль і сьогодні. Щоб покращити показники теплозбереження старих вікон, достатньо просто замінити старі склопакети на нові енергозберігаючі. Як показують дослідження, при заміні старих склопакетів на енергозберігаючі, температура в приміщені зросте приблизно на 2॰. Навіть така різниця температур буде помітною.

Акція з нагоди 20-річчя офіційного виробництва Вікон КОРСА.

Енергоефективні склопакети - не єдине досягнення ТМ Вікна КОРСА

У 2009 році ТМ Вікна КОРСА спільно з німецьким концерном REHAU розробили ексклюзивну профільну систему REHAU KORSA DESIGN 70. Вікна з даної профільної системи можна придбати тільки в офіційних представництвах ТМ КОРСА.

У 2011 році ТМ Вікна КОРСА запатентувала технологію армування арочних конструкцій. Технологія дозволяє повністю уникнути проблем з арочними сегментами, що відкриваються - відсутністю притиску в арочній частини, продуванням та промерзанням конструкцій, провисанням стулки.

У 2014 році ТМ Вікна КОРСА виготовила 1 000 000 вікон з профільних систем REHAU. Така неймовірна кількість вікон тільки підтверджує високі стандарти якості та довіру клієнтів до нашої компанії. Це означає, що вже понад 350 тис. українських сімей мають вдома затишок і тепло завдяки нашим вікнам.

У 2016 році компанія Вікна КОРСА презентувала нове запатентоване рішення - стулки великих розмірів з трикамерної профільної системи. Було проведено офіційне випробування, в якому стулка з трикамерного профілю REHAU EURO 60 розміром 2100 мм * 1300 мм пройшла цикл з 20 000 відкривань.
В нашій технології такі вікна мають цілком прийнятну вартість та гарантовану якість.

Щороку компанія Вікна КОРСА отримує нагороди “Імена, яким довіряють”, “Народний бренд" та підтверджує статус Авторизованого Партнера REHAU.

ТМ Вікна КОРСА не зупиняється на досягнутому. Ми невпинно працюємо, вдосконалюємося та розвиваємося.

Дякуємо клієнтам і партнерам за довіру!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню