Алюмінієві вікна від ТМ Вікна КОРСА

Алюмінієві вікна від ТМ Вікна КОРСА
Алюмінієві вікна від ТМ Вікна КОРСА

ТМ "Вікна КОРСА" має репутацію виробника металопластикових вікон преміум класу. Однак ПВХ профіль не єдиний матеріал, що переробляється на заводах ТМ "Вікна КОРСА". Особливо виділяються, серед конструкцій пропонованих нашою компанією, рішення з алюмінію.

Алюмінієві вікна та фасади від ТМ "Вікна КОРСА" легші від металопластикових вікон та володіють широким температурним режимом експлуатації (від -80 С до +100 С), що дозволяє встановлювати вікна з алюмінію великих розмірів і в різних кліматичних умовах.

Також в асортименті є конструкції, виготовлені з так званого "теплого алюмінію".
Тепер Ви можете об'єднати строгий стиль алюмінієвих вікон і показники теплопровідності, подібні до показників пластикових профілів. Це можливо завдяки заповненню внутрішніх порожнин алюмінієвої конструкції спеціальним піноподібним утеплювачем.

Ретельно обговоривши з фахівцями ТМ "Вікна КОРСА" всі важливі моменти, замовники скління центрального універмагу в місті Жмеринці зупинили свій вибір саме на алюмінієвих системах.

Нам здається, що вони не помилилися, адже використання алюмінієвих вікон Корса при склінні Жмеринського ЦУМу, надало будинку витонченості і легкості.
Тож, судіть самі: фотографії заскленого об'єкта - найкраще тому підтвердження.

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню