Безпека для дітей

Безпека для дітей

Маленькі діти завжди люблять досліджувати світ навколо себе. Все, що їх оточує, – для них потенційно цікаве. Не рідко саме вікна стають об’єктом уваги дітей. Цікаво ж виглянути з вікна, подивитися, що там відбувається. 

Як вберегти в таких випадках дитину від несанкціонованого відкриття вікна? Якщо на вікні встановлена москітна сітка, дитина може сприйняти її як надійну опору, хоча насправді така сітка не втримає навіть кота. Для того, щоб вберегти найцінніших та найдорожчих, існує просте та зручне рішення – дитячий замок блокування вікна.

Замок дитячої безпеки не дозволяє дитині відкрити вікно самостійно, тому ви можете бути спокійними залишаючи дитину в кімнаті саму. Принцип роботи дитячого замка простий: у режимі “закрито” вікно відчинити неможливо, але при цьому доступний режим провітрювання та мікропровітрювання. Коли ж замок відкрито – ніщо не перешкоджає відкриванню вікна. 

Замок встановлюється у нижній частині стулки. Зручний функціонал: маючи дитячі замки безпеки на всіх вікнах у квартирі, ви можете керувати ними за допомогою одного ключа. 

Альтернативою дитячому замку може стати ручка із замком. Це простий спосіб не тільки убезпечити дитину, але й додатково підвищити захист від зламу. Встановлення ручки максимально просте та швидке, а в процесі експлуатації не виникне ніяких труднощів.

Звертайтесь до наших менеджерів за детальною інформацією стосовно елементів безпеки та замовлення вікон. Телефонуйте за номером 0800-210-210 або залишайте заявку скориставшись формою на сайті. Ми залюбки допоможемо вам із вибором та проконсультуємо.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню