Чи варто замінювати вікна від забудовника?

Чи варто замінювати вікна від забудовника?

Купуючи квартиру в новобудові, відразу хочеться чимнайшвидше зробити ремонт і заїхати. Але ремонт — доволі тривалий процес, який включає в себе купу нюансів. Один із таких, який потрібно врахувати ще до початку внутрішніх робіт, ба більше, до купівлі нерухомості, — це вікна. Чи потрібно їх міняти, наскільки якісні вікна встановив забудовник і як взагалі визначити якість вікон? 

 

 

Як показує практика, далеко не всі клієнти задоволені якістю вікон в новобудовах. Часто забудовники намагаються економити на будівництві й обирають не найякісніші вікна, намагаючись скоротити витрати.

Питання вікон потрібно вирішити ще до початку ремонтних робіт. Адже погодьтесь, виявити, що встановлені вікна в новобудові не відповідають сучасним стандартам енергозбереження вже після всіх ремонтних робіт — доволі прикро та затратно. Зверніть увагу, що деякі забудовники прописують неможливість заміни вікон без дозволу.

 

Найрозповсюдженіші дефекти вікон в новобудовах

Перш за все, потрібно оцінити вікно візуально та звернути увагу на цілісність віконного профілю, якість зварного шву, фурнітуру та цілісність склопакету. 

Некоректне відкривання/закривання. Це перше, що кидається в очі та відчувається на практиці. Коли з відкриванням і закриванням виникають труднощі, це означає, що конструкція встановлена неправильно або відрегульована неналежним чином. В деяких випадках може допомогти регулювання вікон кваліфікованими спеціалістами.

 

 

Зміна відтінку профілю. Якщо з часом ви помітили, що профіль змінює свій колір і починає жовтіти — це ознака неякісних матеріалів при виготовленні профільних систем. 

Варто зазначити, що ТМ КОРСА надає гарантію 10 років на незмінність кольору профілю REHAU (зміна початкового кольору профілю не більше 3% за кожні 5 років). Профіль REHAU має збалансовану хімічну формулу, яка практично не піддається впливу зовнішнього середовища.

Порушення геометрії вікна. Щоб перевірити, чи правильно встановлені вікна, достатньо взяти рівень і прикласти його до рами вікна. Якщо помітні відхилення, це з часом може позначитися на роботі вікна. В особливо важких випадках нерівності вікна помітні навіть неозброєним оком.

 

 

Отже, не завжди вікна в новобудові потребують заміни. Часто питання можна вирішити регулюванням, корекцією монтажу або заміною склопакету. У тих випадках, коли без заміни вікон не можна ніяк обійтися, ви завжди можете звернутися до ТМ Вікна КОРСА. Ми з радістю допоможемо обрати якісні вікна. 

Наші кваліфіковані менеджери проконсультують з приводу всіх нюансів віконної справи. Телефонуйте за номером 0800-210-210 або залишайте заявку на сайті.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×