День міста у Вільнянську

День міста у Вільнянську
День міста у Вільнянську

7 вересня у м.Вiльнянськ, вiдбувалися святковi заходи до Дня мiста!

З самого ранку для мешканцiв проводилася святкова хода до Меморіалу Слави, мiтинг на честь 68 рiчницi визволення вiд нiмецько-фашистських загарбникiв та 171 рiчницi утворення міста.

У святковiй програмi проводилися виступи дитячих колективiв дошкiльних навчальних закладiв та творчих  колективiв загальноосвiтних шкiл міста, а також традицiйне привiтання весiльних пар, конкурс "Паночка - Вiльняночка" ,  пiдсумки конкурсу «Кращий будинок, прибудинкова територия та кращий  двір».

У цьому році , вперше для всіх  жителів міста проводилися розважальні заходи вiд торговоi марки Вiкна Корса. Усі бажаючі могли прийняти участь у конкурсі на кращий малюнок на вікні, із фірмовими подарунками та заохочувальними призами. Для найменших проводилися розваги, конкурси, вікторини, рiзноманiтнi iгри. А для тих,  кому в цей день було занадто спекотно, веселий медведик роздавав безкоштовно морозиво!

Всi присутні на святі були дуже задоволенi та отримали  рiзноманiтні подарунки вiд торговоi марки Вiкна КОРСА!!!
Купити вікна Вільнянськ, Ви зможете за адресою вул. Жовтнева, 28, телефон: (06143) 4-05-06, (099) 768-18-84, (066) 424-85-22

Вікна КОРСА     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×