День міста в Хмельницькому

День міста в Хмельницькому
День міста в Хмельницькому

У минулі вихідні в Хмельницькому було гамірно, адже 24 і 25 вересня відзначався день народження міста. За свою 580 літню багату історію Хмельницький побачив чимало (чого тільки варта зміна імені міста - Плоскирівці-Плоскирів-Проскурів-Хмельницький), тому, щоб свято відповідало рівню міста, організатори попрацювали на славу!

Щоб встигнути на всі заходи до Дня міста, хмельниччанам довелося постаратися, адже їх увазі були представлені парад, різноманітні виставки, виступи аматорських колективів, шоу естрадних виконавців і, на завершення, святковий салют.

Нашу компанію в Хмельницькому знають вже давно - купити вікна Хмельницький Ви зможете у фірмовому офісі Вікна КОРСА по вул. Свободи 16а, який працює вже 8 років і відомий нашим клієнтам якісним і професійним обслуговуванням, грамотними фахівцями і висококласною продукцією. У минулому році відкрився новий офіс, тепер купити вікна Хмельницький можна за адресою Львівське шосе, 33, а також офіс в Старокостянтинові, купити вікна Старокостянтинів Ви можете на вул. Острозького, 28/5.

Тому ми не могли обійти стороною настільки значиму дату і взяли активну участь в організації свята для жителів і гостей міста. Свято вдалося! Особливо варто відзначити конкурс малюнка на вікнах КОРСА, який доставив масу позитивних емоцій і дітям, і дорослим. Ми впевнено можемо сказати - в Хмельницькому живуть талановиті люди, а малюнки діток претендують на звання шедеврів.

ТМ Вікна КОРСА не залишила жодного відвідувача свого стенду без посмішки і подарунка.

Вікна-Корса     З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню