ДЕНЬ ВІКНА від ТМ КОРСА!

ДЕНЬ ВІКНА від ТМ КОРСА!
ДЕНЬ ВІКНА від ТМ КОРСА!

Щороку в останню суботу жовтня компанія Вікна КОРСА святкує свій День Народження - День Вікна. Це свято співробітники компанії чекають з нетерпінням, оскільки проходить він завжди дуже незвично і викликає яскраві і позитивні емоції. У цьому році було проведено командний квест на вулицях рідного міста. Було запропоновано різноманітні завдання на швидкість, кмітливість та ерудицію.

Співробітники з Вінниці, Києва, Запоріжжя, Хмельницького, Енергодара, Львова, Ямполя, Могилів-Подільського, Гайсина, Бершаді та Бара дивували жителів і гостей Вінниці, які теж стали учасниками свята, своїм шармом і комунікабельністю. Ті, хто зустрічав команди ТМ "Вікна КОРСА" і фотографувався з ними, отримували неймовірну знижку на вікна - 40%! Крім того, фотографії викладені на нашому сайті. Усі бажаючі можуть взяти участь в голосуванні, переможець якого отримує приз глядацьких симпатій - дзеркальний фотоапарат! Голосування триватиме до 30 листопада 2011 року.

Кульмінацією свята став запуск в нічне небо десятків синіх і помаранчевих небесних ліхтариків. Із завмиранням серця, сотні мешканців нашого міста спостерігали за цим дивом.

Всі учасники заходу отримали море яскравих і позитивних емоцій. Колектив однодумців-професіоналів компанії Вікна КОРСА став ще більш дружним і згуртованим, оскільки саме такі заходи допомагають розвинути командний дух, взаємовиручку і нестандартне мислення - якості необхідні для лідерства на віконному ринку України!

Запрошуємо приєднатися до нашого свята в наступному році, який обіцяє бути ще яскравішим і масштабнішим!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню