До дня енергозбереження - енергозберігаюче ВІКНО В ПОДАРУНОК !

До дня енергозбереження - енергозберігаюче ВІКНО В ПОДАРУНОК !

До дня енергозбереження - енергозберігаюче ВІКНО В ПОДАРУНОК !До дня енергозбереження - енергозберігаюче ВІКНО В ПОДАРУНОК !

11 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день Енергозбереження. 

ТМ Вікна КОРСА однією з перших почала впровадження енергозберігаючих технологій в Україні, тому ми не можемо залишитися осторонь цього свята і ДАРУЄМО підписниками нашої офіційної сторінки у Facebook енергозберігаюче вікно. 

Що потрібно, щоб взяти участь в акції:

  • лайкнути нашу сторінку в Facebook
  • поділитися акційним постом з друзями 
  • написати в коментарях під акційним постом про свій досвід ефективного енергозаощадження.

Розіграш енергозберігаючого вікна* відбудеться 12 грудня о 15:00 серед всіх учасників, які виконали умови конкурсу,  за допомогою random.org.

*Під енергозберігаючим вікном в подарунок мається на увазі вікно площею 3 м2 з москітною сіткою, підвіконням та відливом (при необхідності) в наступній комплектації:

  • 5-камерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70 (ексклюзивний дизайн виступаючої стулки) або REHAU EURO 70 (сучасний стандарт з максимальним потраплянням світла).
  • інноваційний 2-камерний склопакет товщиною 40 мм з теплою пластиковою рамкою Swisspacer та заповненням інертним газом Аргоном.
  • німецька фурнітура Gretsch Unitas (GU) з антикорозійним покриттям, мікроліфтом, функцією мікрощілинного провітрювання та антизламними грибовидними цапфами.

В розіграші вікна будуть приймати участь коментарі, залишені до 18:00 11 грудня. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій офіційній сторінці в Facebook. Переможець повинен підтвердити свою участь до 15:00 15 грудня, зателефонувавши на гарячу лінію 080 210-210 та залишивши свої контакти для виклику замірника.  Якщо переможець не виходить на зв’язок - ми повторно проведемо розіграш.

Вікна КОРСА - з нами тепліше :) 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню