Дверні замки. Комфорт і надійність

Дверні замки. Комфорт і надійність

Мій дім – моя фортеця. Кожна людина хоче, щоб цей відомий вислів стосувався і його оселі. Крім надійності, важливий також такий фактор як зручність та естетичний вигляд. 

Що може бути простішим та зрозумілішим, ніж традиційні дверні замки?

Мова, звісно, йде не про дешеві китайські та турецькі замки, хоча, мабуть, і вони знайдуть свого покупця. Ми хочемо познайомити Вас з висококласним продуктом, зробленим на совість, професійно та вдумливо. 

Поважаючий себе та своїх клієнтів виробник вхідних дверей, яким є компанія КОРСА, дуже прискіпливо і відповідально підходить до вибору комплектуючих для своїх дверей.

Чудовим рішенням для забезпечення надійності вхідних дверей стала їхня комплектація німецькими замками  SECURY-AUTOMATIC від компанії GU.

GU — компанія, з якою нас пов'язують багаторічні ділові відносини. Тому, коли компанія запропонували нам замки серії SECURY, які відповідають вимогам найвищої захисту від злому, ми, вивчивши пропозицію, відразу погодилися ввести їх в свій асортимент.

Двері, обладнані новими замками, мають не одну засувку, а три. Одна розташований у самому замку і ще дві – зверху і знизу і виконують роль додаткового замикаючого елемента.

Засуви такого замка після його закривання працюють за принципом клину, витримуючи максимальні навантаження. Крім того, всі засуви мають вставки із загартованої сталі, які захищають їх від розпилювання.

 

ЗРУЧНІСТЬ

Двері ТМ "Вікна КОРСА" з замками SECURY-AUTOMATIC втілюють принцип «свобода від бар’єрів». Як це працює?

Двері, оснащені замком SECURY-AUTOMATIC, комплектуються ручкою тільки зсередини приміщення. Для того щоб вийти з квартири Ви просто натискаєте на ручку. 

Двері закриваються звичайним захлопуванням. Так як ззовні ручки немає, а засувів аж три, то двері не можливо відкрити, якщо у Вас немає замка. В якості альтернативи ключу можна використовувати Смарт-брелок (приклали його до зчитувача і двері відкрилися). 

В замках SECURY-AUTOMATIC з функцією «Денний режим» можна вимикати автоматичне закривання на потрібний для вас час і двері будуть фіксуватися тільки роликом, при цьому вона може відкриватися як зсередини квартири, так і ззовні.

ГЕРМЕТИЧНІСТЬ

Якщо конструктивне рішення Вашого будинку потребує монтажу високих дверей, то використання замків SECURY-AUTOMATIC з двома додатковими ригелями-засувами є необхідністю і гарантує разом із захистом від злому також і додаткову герметичність (притиск стулки зверху і знизу).

ПОЖЕЖОБЕЗПЕКА
Ще один плюс таких замків – пожеж безпека. Так як немає необхідності відкривати двері ключем зсередини – можна легко та швидко покинути приміщення у випадку небезпеки. 

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Вся продукція GUсерії SECURY має унікальне запатентоване антикорозійне покриття ferGUard*silver, завдяки якому система не боїться іржі, а відкривання дверей буде комфортним для Вас і в перший день установки, і через 20 років.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  • Замки SECURY-AUTOMATIC пройшли тестування на надійність та випробувані на багаторазову роботу дверей і відповідають класу А по надійності.
  • Замок має два масивних ригеля і центральний засув, які при закриванні дверей автоматично висувається на 20 мм. Дана комбінація забезпечує для вхідних дверей клас антивзломності WK-2 (A) і WK-3 (A).
  • Дверна система з замком SECURY-AUTOMATIC ззовні відкривається за допомогою кнопки, яка монтується в стіну або спеціальною кнопкою на переговорному пристрої. Дверні засуви відкриваються за допомогою електропривода. Сигнал на електродвигун поступає з електронного чіпа, вмонтованого в брелок. За відсутності електроенергії замок можна відкрити ключем.

Дізнатися ціну і замовити вхідні двері ТМ "Вікна КОРСА" з замками SECURY-AUTOMATIC можна у нас на сайті!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню