Емоційний відеовідгук замовника про якість вікон від ТМ "Вікна КОРСА"

Емоційний відеовідгук замовника про якість вікон від ТМ "Вікна КОРСА"

При купівлі квартири в новобудові перевірте якість пластикових вікон від забудовника: саме від них залежить, яким буде рівень тепло-, шумо- і звукоізоляції в приміщенні. Зверніть увагу на якість профілю і збирання вікна, так як міцний надійний профіль - не єдиний показник хороших вікон. Переконайтеся, що монтаж був виконаний правильно і відповідно до норм ДСТУ.

Основні помилки монтажу металопластикових вікон та їх наслідки:

 • Перекос і провисання стулок виникають через неправильне розташування петель вікна, порушення правил збирання (перекос по вертикалі, горизонталі, глибині розташування) і неправильний замір вікон, відсутність опорних колодок або використання низькоякісного, недовговічного, схильного до корозії матеріалу.
 • Затирання стулки об раму або елементи фурнітури (труднощі при відкритті-закритті вікна) і порушення герметизації вікна. Причиною такої проблеми є неправильне виставлення віконної рами або стулки по горизонтальному або вертикальному рівню.
 • Відсутність фіксації стулки. При відкриванні вона повинна бути зафіксована в тому положенні, в якому її виставили. Якщо цього не відбувається, при встановленні вікна допущена помилка: стулка виставлена ​​не по площині.
 • Неправильний монтаж відливу. Важливо, щоб відлив був встановлений за рівнем, не було щілин і не стрирчали шурупи.

Власник квартири в новобудові в місті Вінниця зіткнувся з вищеописаними проблемами: неякісні вікна, поганий монтаж. Господар житла вирішив поміняти свої віконні конструкції на вікна від ТМ "Вікна КОРСА". У відео замовник детально розповідає про результат і свої враження від виконаної роботи.

 

Цитата: "Компанія КОРСА одна з кращих віконних компаній в Вінниці. Гарантія на встановлені вікна у них на протязі 10 років. На старій своїй квартирі у мене стоять вікна КОРСА "Золотий дуб": балконний блок, вікна. 10 років закінчується через рік. І ось за ці 9 років, які вже пройшли, одного разу мені довелося звернутися в компанію, щоб мені трошки відрегулювали вікна. Прийшов майстер, все відрегулював, все безкоштовно - все входить в гарантію ".

 

Замовник також правильно зазначив, що у Вінниці тільки вікна від ТМ "Вікна КОРСА" виготовляються з німецького високоякісного віконного профілю REHAU. У квартирі були встановлені:

 • панорамне вікно в кухні;
 • двері на балкон шириною 75 см;
 • велике вікно в кімнаті 1,75 м х 1,55 м;
 • відлив під дизайн вікон з правильним і якісним монтажем.

 

Що було використано при встановленні конструкцій:

 • віконний профіль REHAU EURO-DESIGN 70 товщиною 70 мм;
 • колір - двосторонній антрацит на сірій основі;
 • ручки Hoppe Secustik кольору античної бронзи з функцією захисту від злому;
 • енергозберігаючий склопакет Silver-Comfort товщиною 40 мм.

Профіль REHAU EURO 70

5 камер і глибина 70 мм профільної системи забезпечують відмінні показники теплоізоляції, що дозволяють істотно економити на опаленні і кондиціонуванні. Також вікна з цього профілю захищають від пилу, шуму, вологи. Завдяки своїм конструкційним особливостям з цієї системи можна виготовляти вікна великих розмірів.

Енергозберігаючий склопакет Silver-Comfort

Це двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом з використанням low-e скла, яке функціонує як теплове дзеркало - віддзеркалює тепло всередину приміщення.

Дякуємо нашому клієнту за такий детальний огляд. Компанія КОРСА виробляє тільки надійні і міцні вікна і встановлює їх за допомогою досвідчених сертифікованих монтажників. Для отримання безкоштовної консультації і замовлення вікон телефонуйте за номером 0 800 210 210 або залишайте заявку по кнопці нижче.

 

Купити вікна

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню