Еркерні вікна

Еркерні вікна
Еркерні вікна

  При склінні будівель, одними з найбільш складних в монтажі є еркерні вікна - складові конструкції з декількох вікон розташованих під кутом.

Особливості конструкції
Оскільки холодне повітря має велику площу контакту з вікнами в місцях кутових з'єднань, то він зміщує точку роси ближче до внутрішньої частини вікна, що може призвести до утворення конденсату, а якщо температура опуститься нижче -40 С˚, то і до утворення інею.
Для того щоб захистити приміщення від холоду і уникнути неприємних явищ, можливостей трикамерною профільної системи з якої виготовляються стандартні еркерні з'єднувачі, може виявитися недостатньо, адже товщина еркерного профілю не настільки велика, щоб надійно захистити конструкцію від промерзання.

Вибір профілю для опалювальних приміщень
Якщо мова йде про скління житлових, опалювальних балконів і лоджій, то краще віддати перевагу сучасній п'ятикамерної профільній системі REHAU KORSA DESIGN 70 або шестикамерною системі REHAU GENEO, масивні еркерні профілі, які легко відіб'ють атаки холоду.
Ми не можемо повністю запобігти проникненню холоду в середину приміщення, але завдяки спеціальному утолщению еркерного з'єднувача - критична для нас зона (точка роси) залишається усередині віконної конструкції і не виходить на її поверхню, тому ми не будемо спостерігати ні конденсату, ні вже тим більше заледеніння на внутрішній поверхні скла.

Фіксовані та регульовані профілю
Існують еркерні профілю для фіксованого кута 90˚ і регульовані для довільних кутів. Головне щоб кут не був занадто гострим, інакше доведеться виготовити дві ізольовані конструкції. Якщо ж вікна повинні відкриватися - то кут між ними не може бути менше 90˚, інакше стулки повноцінно функціонувати не будуть.

Вибір профілю для неопалюваних приміщень
Якщо мова йде про скління неопалюваних приміщень, то достатньо буде трикамерною профільної системи REHAU EURO 60 - досить регулярно провітрювати балкон і конденсат Вам не страшний.

Можливості з декорування еркерного вікна нічим не відрізняються від можливостей по оформленню звичайного металопластикового вікна. Дизайн еркерного вікна може бути доповнений шпросами, вітражами, фацетом. Читайте докладніше про металопластикові декоративні вікна.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню