Фурнітура Winkhaus activPilot Comfort PADK

Фурнітура Winkhaus activPilot Comfort PADK

Завжди комфортні для здоровʼя та безпечні для будинку – Вікна КОРСА презентує вікна нового покоління з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort PADK.

Паралельне зміщення стулки на 6 мм по всьому периметру дозволяє провітрювати приміщення, зберігаючи комфортну температуру, незалежно від погодних умов і без потреби відкривати вікна повністю.

 

 

Особливість фурнітури полягає у зміні порядку відкривання поворотно-відкидних стулок — спочатку стулка відкидається, а потім відкривається. Це особливо корисно для приміщень, де перебувають діти, люди похилого віку, чутливі до протягів люди. Тому вікна з такою системою провітрювання часто встановлюються в дитячих закладах, будинках для літніх людей, лікарнях та школах.

Як це працює?

За допомогою віконної ручки, як й у звичайних вікнах, ви легко можете змінювати режими відкривання. Повернувши ручку на 90 градусів від положення "закрито", стулка переходить у положення "відкид". Якщо продовжити поворот до 180 градусів — вікно перейде у положення "відкрито". Щоб закрити стулку, потрібно знову повернути ручку на 180 градусів. Найважливішою перевагою activPilot Comfort PADK є запатентована унікальна можливість безпечного провітрювання приміщення, зміщення стулки по всьому периметру вікна на 6 мм.

 

 

Вікна КОРСА з фурнітурою activPilot Comfort PADK дбають про здоровий мікроклімат, забезпечують комфортне провітрювання приміщень, захист від дощу та шуму, а також економію електроенергії. Ця інноваційна технологія німецького виробництва має великий попит на ринку та використовується як у котеджах та житлових багатоповерхівках, так і в офісах та будівлях соціальної сфери.

Переваги фурнітури Winkhaus activPilot Comfort PADK

Мабуть, всі ми знайомі з режимом мікропровітюрвання у вікнах. Паралельне провітрювання — у рази досконаліший режим, який ефективніше провітрює приміщення та має ряд додаткових переваг:

Протизламність. Вікна з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort PADK відповідають класу протизламності RC-2 як у закритому положенні, так і в положенні паралельного провітрювання. Унікально сконструйовані стальні зачепи по кутах рами вікна забезпечують надійний захист від зламу. Завдяки цьому, приміщення можна безпечно провітрювати навіть під час вашої відсутності.

 

 

Енергоефективність. У зимову пору року провітрювання приміщень може призводити до значних тепловтрат. Коли вікно у режимі нахилу, так званому “відкиді”, повітря дуже швидко потрапляє в приміщення та охолоджує його. У режимі паралельного провітрювання приміщення провітрюється рівномірно й без значних втрат тепла. Це забезпечує комфортну температуру в будівлі та належну якість повітря.

 

 

Провітрювання без протягів. Конструкція вікна з фурнітурою activPilot Comfort PADK мінімізує протяги та удари віконної стулки об раму при сильних поривах вітру. Спеціальні зачепи жорстко фіксують віконну стулку в рамі.

 

 

Свіже повітря за будь-якої погоди. Щілинне провітрювання забезпечує надійний захист приміщення від атмосферних опадів. Вікно в режимі паралельного провітрювання значно краще захищає будинок від зливи або снігу, ніж вікно у відкидному положенні.

Здоровий мікроклімат. Постійний приплив свіжого повітря через 6-міліметровий отвір по всьому віконному периметру забезпечує природний повітрообмін, захищаючи приміщення від надмірної вологості та плісняви. Інститут Фраунгофера підтверджує, що перевірені віконні конструкції з системою Winkhaus activPilot Comfort у контексті DIN 1946-6 (вентиляція квартир) підходять як зовнішні відводи повітря (ALD) і можуть бути враховані при плануванні вентиляції.

Завдяки фурнітурі Winkhaus activPilot Comfort пластикові та алюмінієві вікна більш ефективно забезпечують здорову та енергоефективну циркуляцію повітря в будинках, водночас захищаючи їх від несанкціонованого вторгнення, атмосферних опадів та шуму.

Маєте додаткові питання про вікна КОРСА з унікальною комфортною системою провітрювання? Звертайтесь до наших менеджерів за номером телефону 0800-210-210 або залишайте заявку на сайті. 

Слідкуйте за оновленнями та дізнавайтеся більше про інноваційні можливості від ТМ Вікна КОРСА.

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню