Фурнітура Winkhaus activPilot Comfort PADK

Фурнітура Winkhaus activPilot Comfort PADK

Завжди комфортні для здоровʼя та безпечні для будинку – Вікна КОРСА презентує вікна нового покоління з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort PADK.

Паралельне зміщення стулки на 6 мм по всьому периметру дозволяє провітрювати приміщення, зберігаючи комфортну температуру, незалежно від погодних умов і без потреби відкривати вікна повністю.

 

 

Особливість фурнітури полягає у зміні порядку відкривання поворотно-відкидних стулок — спочатку стулка відкидається, а потім відкривається. Це особливо корисно для приміщень, де перебувають діти, люди похилого віку, чутливі до протягів люди. Тому вікна з такою системою провітрювання часто встановлюються в дитячих закладах, будинках для літніх людей, лікарнях та школах.

Як це працює?

За допомогою віконної ручки, як й у звичайних вікнах, ви легко можете змінювати режими відкривання. Повернувши ручку на 90 градусів від положення "закрито", стулка переходить у положення "відкид". Якщо продовжити поворот до 180 градусів — вікно перейде у положення "відкрито". Щоб закрити стулку, потрібно знову повернути ручку на 180 градусів. Найважливішою перевагою activPilot Comfort PADK є запатентована унікальна можливість безпечного провітрювання приміщення, зміщення стулки по всьому периметру вікна на 6 мм.

 

 

Вікна КОРСА з фурнітурою activPilot Comfort PADK дбають про здоровий мікроклімат, забезпечують комфортне провітрювання приміщень, захист від дощу та шуму, а також економію електроенергії. Ця інноваційна технологія німецького виробництва має великий попит на ринку та використовується як у котеджах та житлових багатоповерхівках, так і в офісах та будівлях соціальної сфери.

Переваги фурнітури Winkhaus activPilot Comfort PADK

Мабуть, всі ми знайомі з режимом мікропровітюрвання у вікнах. Паралельне провітрювання — у рази досконаліший режим, який ефективніше провітрює приміщення та має ряд додаткових переваг:

Протизламність. Вікна з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort PADK відповідають класу протизламності RC-2 як у закритому положенні, так і в положенні паралельного провітрювання. Унікально сконструйовані стальні зачепи по кутах рами вікна забезпечують надійний захист від зламу. Завдяки цьому, приміщення можна безпечно провітрювати навіть під час вашої відсутності.

 

 

Енергоефективність. У зимову пору року провітрювання приміщень може призводити до значних тепловтрат. Коли вікно у режимі нахилу, так званому “відкиді”, повітря дуже швидко потрапляє в приміщення та охолоджує його. У режимі паралельного провітрювання приміщення провітрюється рівномірно й без значних втрат тепла. Це забезпечує комфортну температуру в будівлі та належну якість повітря.

 

 

Провітрювання без протягів. Конструкція вікна з фурнітурою activPilot Comfort PADK мінімізує протяги та удари віконної стулки об раму при сильних поривах вітру. Спеціальні зачепи жорстко фіксують віконну стулку в рамі.

 

 

Свіже повітря за будь-якої погоди. Щілинне провітрювання забезпечує надійний захист приміщення від атмосферних опадів. Вікно в режимі паралельного провітрювання значно краще захищає будинок від зливи або снігу, ніж вікно у відкидному положенні.

Здоровий мікроклімат. Постійний приплив свіжого повітря через 6-міліметровий отвір по всьому віконному периметру забезпечує природний повітрообмін, захищаючи приміщення від надмірної вологості та плісняви. Інститут Фраунгофера підтверджує, що перевірені віконні конструкції з системою Winkhaus activPilot Comfort у контексті DIN 1946-6 (вентиляція квартир) підходять як зовнішні відводи повітря (ALD) і можуть бути враховані при плануванні вентиляції.

Завдяки фурнітурі Winkhaus activPilot Comfort пластикові та алюмінієві вікна більш ефективно забезпечують здорову та енергоефективну циркуляцію повітря в будинках, водночас захищаючи їх від несанкціонованого вторгнення, атмосферних опадів та шуму.

Маєте додаткові питання про вікна КОРСА з унікальною комфортною системою провітрювання? Звертайтесь до наших менеджерів за номером телефону 0800-210-210 або залишайте заявку на сайті. 

Слідкуйте за оновленнями та дізнавайтеся більше про інноваційні можливості від ТМ Вікна КОРСА.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню