KORSA COMFORT — вікна майбутнього

KORSA COMFORT — вікна майбутнього

Якими мають бути вікна майбутнього? 

Інноваційними, мультифункціональними, такими, що покращують життя. Сьогоднішні можливості віконних технологій та уважність до сучасних потреб споживачів дозволили нам розробити серію вікон KORSA Comfort. Вікна, розроблені для вашого комфорту та затишку.

 

KORSA Comfort

У чому ж полягає інноваційність вікон KORSA Comfort? 

Головна особливість — можливість відкривати вікна на режим провітрювання по всьому периметру вікна навіть з телефону. Це унікальний тип провітрювання, при якому вікна залишаються протизламними, забезпечують провітрювання без протягів, мають функції автоматичного провітрювання, по таймеру, і підключення до системи розумного будинку.

Принцип провітрювання дуже простий: віконна стулка зміщується всередину приміщення завдяки фурнітурі Winkhaus activPilot Comfort PADM. Таким чином утворюється вентиляційний канал у 6 мм по всьому периметру вікна.

Winkhaus activPilot Comfort PADM

У такому положенні відведення стулки від рами на 6 мм повітря з приміщення, насичене вуглекислим газом, нагріте та надихане, – рухається назовні через верхню частину вікна; а нове, чисте і свіже повітря надходить знизу й поступово поширюється по всьому приміщенню. Завдяки такому рішенню, тепловтрати значно менші, а провітрювання відбувається ефективно, не утворюючи протягів, у порівнянні з класичним типом відкидного провітрювання.

результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера

Комфортний повітрообмін – завжди якісне повітря

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Оскільки повітрообмін відбувається не лише у привіконній зоні, але й загалом у всьому приміщенні, таким чином повітря поширюється рівномірно.

Провітрювання з activPilot Comfort зводить до мінімуму утворення конденсату, плісняви, запобігає швидкому охолодженню (виморожуванню) при мінімальних втратах енергії порівняно з традиційним провітрюванням через нахил. До прикладу, при температурі ззовні 0°С за 10 хв. кімната з вікном у режимі нахилу охолоджується на 2°С, а у режимі паралельного зміщення – на 0,5°С.

 

Winkhaus activPilot Comfort

Зручність керування: будь-де і будь-коли

Окрім новітньої системи провітрювання, вікна KORSA Comfort обладнані електроприводом з сенсорною панеллю керування. Також відкривати вікна на провітрювання можна:

  • через підключений настінний вмикач/вимикач
  • пульт дистанційного керування
  • мобільний телефон або планшет (додаток HomeKit, систему розумного будинку, тощо)
  • автоматично через підключений датчик якості повітря

Щоб дізнатися, чи інтегруються вікна KORSA Comfort саме з вашими системою розумного будинку або датчиком якості повітря – звʼяжіться з нашим менеджером.

 

Winkhaus activPilot Comfort

Протизламні й безпечні, навіть у режимі провітрювання

Вікна KORSA Comfort з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort PADM відповідає вимогам підвищеного захисту від злому до класу зламостійкості RC2 навіть у режимі паралельного провітрювання. Унікально сконструйовані протизламні стальні зачепи в кутах рами – єдина на ринку фурнітура, яка пропонує таку можливість при провітрюванні. Звичайні поворотно-відкидні вікна у режимі мікропровітрювання або нахилу не мають такого захисту від злому, тому такі вікна потрібно зачиняти, якщо залишаєте приміщення. Вікна KORSA Comfort можна залишати на провітрювання, поки вас немає вдома. 

 

відповідна планка Winkhaus activPilot Comfort PADM

 

Це заслуга унікальної конструкції сталевих зачепів та восьмигранних грибоподібних цапф, що встановлюються по кутах рами. У базовій комплектації вікна KORSA Comfort мають щонайменше 4 стальні зачепи. Посилений механічний захист, програмований електропровід та інтеграція в систему управління сигналізацією забезпечують  комплексний захист вікна і дозволяють провітрювати приміщення автоматично, навіть під час відсутності мешканців. 

 

 вікна KORSA Comfort

Корисні для всіх мешканців і всіх приміщень

У таких приміщеннях, як ванна кімната, кухня або спальня накопичується дуже багато вологи, від якої треба систематично позбавлятися, інакше на стінах можуть утворитися цвіль і грибок, які не тільки псують стіни, але, перш за все, шкодять вашому здоров'ю. Повітря у приміщенні може "прийняти" лише обмежену кількість вологи. Це залежить від температури. Чим повітря тепліше, тим більше вологи може ввібрати. Охолоджене повітря повертає вологу, що накопичилася. Тому на холодних поверхнях, таких як шибки або холодні зовнішні стіни, утворюється водяна пара. Особливо багато її накопичується у кутах приміщень, що може призводити до виникнення грибка. Крім вологи у повітрі можуть накопичуватися також шкідливі речовини – небезпечні випари від шпалер, килимів, фарб та меблів. Позбавитися від них можна лише завдяки ефективному провітрюванню приміщень. 

 

 вікна KORSA Comfort

Дизайнерські рішення на будь-який смак

Вікна KORSA Comfort можливі у комплектації з будь-якого профілю REHAU, декоровані у будь-який колір/структуру ламінації чи фарбовані за палеткою RAL. Блок керування з сенсорною панеллю можливий у трьох кольорових рішеннях, які чудово виглядають як зі класичними білими вікнами, так і темними чи декорованими під дерево кольорами.

Winkhaus activPilot Comfort PADM

Маєте додаткові питання про Вікна KORSA Comfort з унікальною комфортною системою провітрювання? Звертайтесь до наших менеджерів за номером телефону 0(800) 210 210 або залишайте заявку на сайті. 

Слідкуйте за оновленнями та дізнавайтеся більше про інноваційні можливості від ТМ Вікна КОРСА.

 

Зв'яжіться з нами

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню