Гарантія та сервісне обслуговування Вікна КОРСА

Гарантія та сервісне обслуговування Вікна КОРСА

При виготовлені металопластикових конструкцій Вікна КОРСА використовує тільки високоякісні комплектуючі. Починаючи від профілю й до останнього саморізу, ми впевнені в якості кожної деталі вікна. Окрім якісних комплектуючих важливу роль відіграє завод-виробник вікон. Виробництво ТМ Вікна КОРСА обладнане автоматизованими лініями збору за якими працюють кваліфікований персонал. Саме завдяки такому виробництву ви отримуєте вікна високої якості. Для того, щоб вікно прослужило довгі роки, важливо, щоб був виконаний кваліфікований монтаж. Наші монтажні бригади володіють величезним досвідом в установці вікон та дверей. Монтаж вікон відбувається згідно всіх будівельних норм сертифікованими професіоналами своєї справи.

Ми впевнені в якості виготовленої продукції та послуг, саме тому надаємо 10 років гарантії та безкоштовного сервісного обслуговування. Давайте розберемося, які бувають гарантійні випадки та на що саме діє наша гарантія.

Компанія Вікна КОРСА надає гарантію 10 років на:

 • збереження розмірів, цілісності та форми вікон;
 • незмінність кольору профілю. Профіль REHAU майже не піддається впливу зовнішнього середовища;
 • герметичність склопакету;
 • збереження еластичності ущільнювачів;
 • надійність та справність роботи фурнітури;
 • якість монтажних робіт;
 • 1 рік на дверні доводчики, замки, петлі.

ТМ Вікна КОРСА завжди виконує всі гарантійні зобов’язання та намагається допомогти клієнту у вирішенні проблем.

Випадки, на які гарантія не розповсюджується:

 • механічні пошкодження вікна;
 • пошкодження вікна внаслідок впливу високих температур чи хімічних засобів;
 • несправність фурнітури внаслідок неправильного догляду та експлуатації. Наприклад, якщо на поверхні робочих механізмів або ущільнень були бруд, пісок, будівельне сміття, фарба і т.п.;
 • надзвичайні ситуації та природні катаклізми.

Компанія Вікна КОРСА зобов’язується усувати за свій рахунок всі несправності вікон, якщо вони виникли по вині компанії, протягом всього гарантійного терміну. Не дивлячись на те, що гарантію ми надаємо на 10 років, термін експлуатації пластикових вікон КОРСА значно більший. Навіть після закінчення гарантії ми завжди допоможемо вирішити будь-які несправності вікон та дверей за окрему плату. Нам важливо, щоб ви залишалися задоволеними своїми вікнами довгі роки.

Для того, щоб звернутися за гарантійним обслуговуванням ви можете зателефонувати своєму менеджеру або на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 210-210. Ми з радістю допоможемо вирішити Вашу проблему.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню