Вікна і двері виробництва ТМ КОРСА в дерев'яних будинках

Вікна і двері виробництва ТМ КОРСА в дерев'яних будинках
 Вікна і двері виробництва ТМ КОРСА в дерев'яних будинках

Дерев'яні будинки та котеджі із бруса - це гарний, недорогий і популярний варіант як для елітного будинку десь на гірськолижному курорті, так і для звичайної заміської забудови.

Існує хибна думка, що якщо будинок з дерева, то й вікна повинні бути теж дерев'яні. Практика використання різних вікон показує, що справи йдуть трохи інакше.

Специфіка самої будівлі зі зрубу в тому, що навіть протягом першого року після закінчення його будівництва, зруб всихається і дає осадку на 1 - 1,5 сантиметра на кожен метр висоти будинку. І ці характеристики справедливі за умови, що дерево якісне і досить просушене. Для неякісного дерева усадочні значення ще більші.

Схожа ситуація простежується і з дерев'яними вікнами, адже дерево - матеріал живий і цей матеріал може жити своїм власним життям.

Звичайно, якісне дерев'яне вікно з євробруса буде служити досить довгий час, але про натуральність цього матеріалу можна довго й аргументовано сперечатися. Справа в тому, що в процесі циклу виробництва, для того, щоб не було проблем, до яких схильні всі вироби з дерева, застосовуються спеціальні хімічні речовини, які перетворюють первинний натуральний матеріал у якусь досить синтетичну субстанцію.

Незважаючи ні на що, міф про абсолютну екологічність і дешевизну вікон з євробруса до цих пір існує. Але на щастя, у наш час відкритого доступу до інформації, споживачі стають більш обізнаними і практичними.

Я особисто не маю нічого проти якісних дерев'яних вікон, вироблених за сучасною технологією. Але, якщо розглядати співвідношення для кінцевого споживача: Практичність-Ціна-Якість-Довговічність, - то конструкціям з профілю REHAU із фурнітурою GU, виробництва ТМ КОРСА, практично немає рівних за ефективністю вкладених коштів при склінні дерев'яних будинків і котеджів із бруса. А широка гамма ламінації дає можливість підібрати найбільш вдалий колір вікон.

Це на практиці доводять дилери ТМ КОРСА, які успішно склять безліч показових об'єктів як в Карпатах (наприклад, популярний курорт "Буковель" може хизуватися вікнами і дверима виробництва ТМ КОРСА), де котеджі зі зрубу зустрічаються повсюдно, так і по всій території України.

Встановлюйте в дерев’яні будинки пластикові вікна ТМ КОРСА і ви самі відчуєте, що  З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню