Кольорові металопластикові двері

Кольорові металопластикові двері
Кольорові металопластикові двері

ТМ КОРСА пропонує своїм клієнтам не тільки якісну продукцію, але і різні нестандартні рішення. Одним із таких рішень є кольорові двері. Так як білі пластикові двері давно стали звичним явищем і виконують винятково практичну функцію, то кольорові двері не тільки захищатимуть Ваше помешкання від холоду та зловмисників, а й прикрасять його, зроблять акцент на кольоровій гамі всього інтер’єру та екстер’єру. 

Для ламінації дверей працівники ТМ КОРСА використовують високоякісні німецькі плівки виробництва компанії RENOLIT SE, яка вже понад 50 років працює на ринку. Купуючи ламіновані вікна ТМ КОРСА, Ви можете бути впевнені в якості їх забарвлення на 100%. Двері не втрачають свій колір під впливом погодних умов на протязі довгого терміну експлуатації. 

ТМ КОРСА окрім стандартних кольорів ламінації Золотий Дуб, Темний Дуб та Махагон пропонує на вибір нестандартні кольори ламінації та фарбування з додаткової палітри кольорів. Ми допоможемо втілити в життя будь-які Ваші кольорові ідеї та зробимо Ваше житло комфортним, затишним і яскравим.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.3 (6 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню