Конференція з енергозбереження

Конференція з енергозбереження
Конференція з енергозбереження

11 березня в рамках XIV міжрегіональної виставки БудМаркет у м. Вінниця відбувся семінар Асоціації Енергозбереження на тему "Енергозбереження в житлово-комунальній сфері".

Програма семінару включала в себе виступи про наукові розробки Технічного університету в сфері енергозбереження, застосуванні енергозберігаючих технологій у житлово-комунальній сфері.

Також активну участь брали компанії, які пропонують продукцію, пов'язану з енергозбереженням в будинках.

Представник ТМ "Вікна КОРСА" Бедрій Євгенія виступила з презентацією енергозберігаючих металопластікових конструкцій ТМ "Вікна КОРСА". До уваги слухачів була представлена не маюча аналогів у світі енергозберігаюча система REHAU GENEO, а також інновація 2011 року - склопакети КОРСА Crypton-Comfort із заповненням інертним газом криптоном. Енергозберігаючі новинки викликали великий інтерес у професіоналів, у ході дискусії були висвітлені численні запитання щодо використання та характеристикам запропонованих систем.

Питання енергозбереження на сьогоднішній день дуже актуальна, тому просвітницька робота, яка ведеться з даної тематики Асоціацією енергозбереження, користуються підвищеною увагою, як споживачів, так і професіоналів.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню