Велопробіг «Зарядись енергією» та виставка енергозберігаючого обладнання у Вінниці

Велопробіг «Зарядись енергією» та виставка енергозберігаючого обладнання у Вінниці

З 19 по 24 червня у Вінниці відбувся Європейський тиждень сталої енергетики. Кожного дня у місті проходили різноманітні заходи, покликані підвищувати енергетичну свідомість вінничан. Та найбільше заходів відбулося 24 червня, зокрема велопробіг, виставка енергозберігаючого обладнання, еко-квести для дітей, збір макулатури тощо. 

 

 

Саме 24 червня на виставці була представлена продукція компанії «Вікна КОРСА». Неабиякий фурор на відвідувачів справило наше енергозберігаюче вікно з німецького профілю REHAU KORSA DESIGN 70.

Кожен бажаючий міг детально розглянути всі елементи вікна, перевірити режими відкривання, оцінивши якість фурнітури GU. Крім цього ми продемонстрували, що вікна КОРСА можуть бути не тільки енергоефективними, а ще й красивими. Представлений зразок вікна – ламінований під колір дерева, із золитими шпросами, накладками та ручкою, в склопакеті вітраж. 

 

 

Наші менеджери на місці консультували клієнтів, демонструючи зразки різних профільних систем та підвіконь.  

 

 

Найактивніші працівники ТМ КОРСА з великим задоволенням взяли участь у велопробігу «Зарядись енергією», проїхавши містом на підтримку розвитку енергозбереження міста.

 

 

Для найменших відвідувачів виставки ми підготували невеличкі презенти у вигляді кульок.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×