Виставка "Енергозбереження. Будівництво "в Чернівцях

Виставка "Енергозбереження. Будівництво "в Чернівцях
Енергозбереження. Будівництво и вікна в Чернівцях

З 3 по 7 травня 2011 року в м.Чернівці відбулася сьома спеціалізована виставка "Енергозбереження. Будівництво ", яка пройшла в виставковому залі спорткомплексу "Олімпія "(вул. Воробкевича, 6).

Стенд ТМ "Вікна КОРСА", вперше представлений на виставці, відразу привернув увагу відвідувачів своїм барвистим оформленням, великою кількістю новинок і неймовірною кількістю корисної інформації необхідної для людей, які хочуть зробити свій будинок затишним і теплим за допомогою енергозберігаючих вікон виробництва ТМ "Вікна КОРСА" .

Відвідувачі з цікавістю розглядали двері з гнутими імпостами, вікна зі світлодіодним підсвічуванням склопакета, художні фацетні вставки і вироби з профілю REHAU GENEO, які незважаючи на свій вражаючий масивний вигляд (ширина профілю 86мм), дійсно значно легше, ніж вироби з інших профільних систем, завдяки відсутності армування. Фурнітура в виробі працює чудово, а саме вікно дуже міцне завдяки інноваційному фіброволоконний матеріалу RAU FIPRO, який використовувався при виробництві REHAU GENEO.

Купити вікна Чернівці Ви зможете відвідавши офіси наших офіційних представників.

Вікна-Корса З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню