KORSA Doors – новий продукт в асортиментній лінійці

KORSA Doors – новий продукт в асортиментній лінійці

Вікна КОРСА презентує новий продукт – панельні алюмінієві вхідні двері KORSA Doors.

 

KORSA Doors

 

Вперше у Вінниці розпочато виробництво сучасних вхідних дверей преміумкласу. Компанія Вікна КОРСА, відома як виробник високоякісних вікон і дверей, запустила виробництво власної лінійки найінноваційніших вхідних алюмінієвих дверей європейського зразка під новим брендом KORSA Doors.

З 1998-го року Вікна КОРСА виготовляє металопластикові та алюмінієві вікна, завжди дотримуючись найвищих показників, як на виробництві, так і в сервісі. Побудувавши потужну мережу офісів та партнерів по всій Україні й за кордоном, компанія продовжує розвивати свої продукти, щоразу презентуючи нові  технологічні рішення. 

Цього разу Вікна КОРСА представили абсолютно нову лінійку вхідних алюмінієвих дверей KORSA Doors, технологія виробництва яких є на найвищому рівні в Україні та вже має попит на замовлення за кордоном.

Сьогодні компанія вже виготовила зразки, налагодила комунікацію з постачальниками всіх комплектуючих з Європи, розробила дизайни моделей за світовими трендами та розпочала прийом замовлень на найякісніші вхідні двері преміумкласу.

Якщо бажаєте отримати консультацію, розрахувати ціну або ж переглянути каталог усіх доступних дизайнів, – звʼяжіться з нашим менеджером за телефоном: 0(800) 210 210.

 

Зв'яжіться з нами

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (7 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню