Корса соціальний об'єкт

Корса соціальний об'єкт
Корса соціальний об'єкт

Коли ринок металопластикових вікон в Україні був тільки на стадії розвитку, скління великих будівель коштувало чималих грошей, тому соціальний сегмент довгий час залишався незадіяним.

У наш час все кардинально змінилося. Соціальні об'єкти активно склять, часто з попереднім проведенням тендерів, причому з дуже обмеженим бюджетом. Тому, як показує практика, при виборі віконної компанії саме ціна є вирішальним чинником.

Природно, економія грошей тягне за собою низку небажаних проблем. Багато переробників намагаються заощадити на матеріалах, замовляючи профіль і фурнітуру у "кустарних" виробників. При цьому зовнішній вигляд таких конструкцій може нічим не відрізнятися, але через деякий час низька якість проявляється в поганому енергозбереженні, зміні геометрії конструкції, зміні кольору профілю тощо.

Компанія "Вікна КОРСА" підтримує розвиток соціальних об'єктів, надаючи для скління особливі умови. Співпраця з німецьким виробником профілю концерном REHAU і фурнітури компанією ГУ, дає можливість виготовляти вікна з помірними цінами, не зменшуючи при цьому якість конструкцій.

П'ЯТЬ вигод від співпраці з нами:

  • Спеціальні умови щодо ціни та індивідуальний підхід.
  • Забезпечення всією необхідною документацією, сертифікатами.
  • Замовлення виконуються швидко і вчасно.
  • Гарантія 10 років від виробника.
  • Якісні вироби, що відповідають всім санітарним і будівельним нормам.

Замовляючи вікна "Компанії КОРСА", Ви робите вигідні інвестиції в майбутнє, купуючи якісні вироби за розумну ціну!

Вікна Корса - З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню