Купуємо вікна влітку

Купуємо вікна влітку
купити пластикові вікна

Вибір пластикових вікон для збереження тепла взимку і прохолоди влітку, допомагаючи економити на опаленні взимку і кондиціонуванні влітку.

Замислюватися про установку нових пластикових вікон ми починаємо восени, так як ефективність сучасних пвх вікон очевидна. Вони зберігають тепло в квартирі і дозволяють скоротити витрати на опалення.

Навіщо влітку енергозберігаючі вікна

Однак, варто врахувати що клімат в Україні відрізняється не тільки суворою зимою, але і спекотним літом. Вам напевно буде цікаво дізнатися, що витрати на кондиціонування приміщень влітку в кілька разів перевищують витрати на опалення цих же приміщень взимку. Якщо мова йде про житлові приміщення то витрати вище в 2-2,5 раза. Якщо будівля має велику площу скління (без застосування енергозберігаючих вікон) - витрати вище в 3-4 рази. Тому, перед енергоефективностю вікон влітку стоїть завдання зберегти прохолоду в наших приміщеннях, допомагаючи економити на кондиціонуванні.

Вибір пластикових віконВибір пластикових вікон

Вибір профільної системи

Який же варіант скління вибрати, щоб економити і взимку і влітку? Тут правило просте – чим краще вікно зберігає тепло взимку, тим краще воно буде утримувати прохолоду влітку. Ми радимо зробити вибір на користь сучасних 5-камерних профільних систем з монтажною глибиною 70 мм, наприклад, Ви можете купити вікна з профілю REHAU KORSA DESIGN 70.

У випадку якщо ви хочете абсолютний захист від холоду взимку і спеки влітку рекомендуємо звернути вашу увагу на енергоефективний профіль REHAU GENEO.

Вибір склопакета

Є у нас перевірені рішення і для склопакетів. Низькоемісійне скло, яким оснащують енергозберігаючі склопакети призначене для того щоб не випускати тепло з будинку взимку, такий варіант ідеально підійде для тих вікон, які перебувають в затіненій стороні будинку

Якщо ж вікна виходять на сонячну сторону - то для збереження прохолоди в будинку знадобиться спеціальне мультифункціональне скло, яке виконує відразу дві функції – відбиває сонячне випромінювання влітку, не дозволяючи квартирі нагріватися, і зберігає тепло взимку. У відмінності від нізкоеміссионного скла, мультифункціональний скло встановлюється з боку вулиці, а не з боку приміщення.

Скління великих площ

Якщо ж у вас велика площа скління, то кращим варіантом буде купити вікна з двокамерним склопакетом (з мультифункційним склом зовні і низькоемісійним склом всередині). 
Ефект від застосування такого супер-зберігаючою склопакета можна підсилити заповнивши його газом Аргон або Криптон.

Замовляючи вікна влітку, не забудьте придбати і москітну сітку інакше від докучливих мух і комарів, які залітають у приміщення вам не врятуватися.

Купити вікна з енергозберігаючими пакетами Ви можете, звернувшись в найближчу до Вас точку продажу , або прямо зараз - скориставшись віконним калькулятором.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню