Максимум світла з REHAU EURO 70.

Максимум світла з REHAU EURO 70.

Якщо розглядати всю гаму профілів REHAU, то профіль REHAU EURO 70 можна сміливо назвати «золотою серединою».

Профільна система REHAU EURO 70Профільна система REHAU EURO 70

Це п'ятикамерний профіль з монтажною глибиною 70 мм. Прямі та рівні форми REHAU EURO 70 надають вікнам строгий класичний вигляд. У ньому гармонійно поєднуються високі енергозберігаючі характеристики, серйозні показники звукоізоляції, захист від шуму і пилу та елегантний зовнішній вигляд. REHAU EURO 70 — це якраз той варіант, коли є все що потрібно і в достатній кількості.
Крім перерахованих переваг, цей профіль має свою родзинку, що виділяє його із загальної маси профілів — збільшений світловий проєм.

Вікна з профілю REHAU EURO 70Вікна з профілю REHAU EURO 70

Вікна з профільної системи REHAU EURO 70 пропускають більше світла в приміщення. Це означає, що включати лампочки можна буде трохи пізніше, заощаджуючи електроенергію.

За рахунок чого це відбувається?

В металопластикових конструкціях є таке поняття як світловий проєм. Це прозора частина вікна. Добре, коли світловий проєм максимально великий.

У той же час для гармонійного вигляду вікна пластик повинен виконувати роль рамки навколо прозорої частини вікна.

В профільній системі REHAU EURO 70 як опція доступна стулка з заниженою висотою. Світловий проєм вікон в такій комплектації стає до 10% більшим, ніж у інших систем REHAU, а значить ми отримаємо більше комфорту від користування вікнами.

REHAU EURO 70 — це універсальна профільна система. Її конструкційні та енергозберігаючі характеристики дозволяють виготовляти всі види металопластикових конструкцій.

Вікна та двері, балкони та лоджії, зимові сади і тераси, офісні перегородки та фасадне скління - ось спектр можливих застосувань REHAU EURO 70. У всіх випадках ця профільна система буде відмінно виконувати свої функції.

Розглянемо детальніше властивості вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70

Енергозбереження. Гарантоване збереження тепла взимку та суттєва економія на опаленні, забезпечується високим коефіцієнтом опору теплопередачі вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70 – 0,77 м2*К/Вт. Такі показники перевищують необхідні для України норми 0,75 м2*К/Вт.

Такі високі показники збереження тепла забезпечуються п'ятикамерною будовою профілю та можливістю встановлювати енергозберігаючі склопакети ТМ Вікна КОРСА товщиною до 41 мм. Наповнення склопакетів інертним газом і використання енергозберігаючого скла значно збільшують енергоефективність вікна.

Аркові вікна з профілю REHAU EURO 70Аркові вікна з профілю REHAU EURO 70

Звукоізоляція. П'ять камер профілю і двокамерний склопакет товщиною 41 мм забезпечують надійний захист від постороннього шуму. Звукоізоляція вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70 становить 43 дБ. Цього вистачить, щоб поглинути практично весь фоновий шум з вулиці.

Захист від пилу та вологи. Два контури ущільнення з високоякісного EPDM ущільнювача REHAU роблять вікна з REHAU EURO 70 повністю герметичними. Контури ущільнення замкнуті, що виключає попадання вологи і пилу в приміщення при закритому вікні. Ущільнювач легко змінюється у випадку пошкодження.

Конструкційна міцність. Міцність віконної конструкції залежить від декількох показників, найважливіші з яких це міцність зварювання кутових з'єднань і якісне армування, закріплене згідно з технологією.Кутові з'єднання профілю REHAU EURO 70 пройшли сертифікаційні випробування і показали подвійний запас міцності. Армування, що використовується у вікнах КОРСА з профілю REHAU EURO 70 має товщину 1,5 мм і закріплено в профілі відповідно до технічної документації.

Ви самостійно можете це перевірити. Коли до Вас приїдуть вікна, подивіться на зовнішній торець рами (до монтажу), елементи кріплення повинні розташовуватися на відстані не більше 60 см один від одного.

Безпека. Якщо Вам потрібно підвищити рівень безпеки приміщення, ТМ Вікна КОРСА пропонує замовляти вікна REHAU EURO 70 з антизламною фурнітурою і ударостійкими склопакетами. Фурнітура GU Uni-Jet, яка поставляється «за замовчуванням», випускається з грибоподібними цапфами і на 50% укомплектована антизламними функціями.

Грибоподібні цапфи фурнітури GU.Грибоподібні цапфи фурнітури GU

Якщо вікно докомплектувати (за невелику доплату) антизламними відповідними планками GU, відкрити його за допомогою віджиму монтувальним ключем буде неможливо. Склопакети можна укомплектувати склом триплекс або загартованим склом. Такий склопакет стійкий до ударних навантажень і проникнути через нього в приміщення не вийде.

Випробування в реальних умовах склопакета ТМ Вікна КОРСА з загартованим склом.

Зовнішній вигляд. Завдяки наявності у ТМ Вікна КОРСА власної лінії ламінування, замовляти вікна ТМ Вікна КОРСА з REHAU EURO 70 можна в будь-якому кольорі з таблиці RAL. Популярним є декор під дерево різних відтінків. Ламінаційні плівки володіють стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і дій погодних умов, не змінюють кольору протягом усього терміну експлуатації вікон. 

Варіанти ламінації віконВаріанти ламінації вікон

Різноманітність конструкцій. Прості прямокутні вікна, арочні вікна, трапеції, вікна у вигляді кола або овала. ТМ Вікна КОРСА володіє запатентованими технологіями і виготовляє конструкції будь-якої складності і форми. Ми виготовимо будь-яку конструкцію, яку Ви зможете придумати!

Нестандартні вікна з профілю REHAU EURO 70Нестандартні вікна з профілю REHAU EURO 70

Прийнявши рішення встановити вікна REHAU EURO 70 ТМ Вікна КОРСА, Ви додатково отримуєте:

  • Безкоштовний замір. Замір будь-яких конструкцій, навіть найскладніших, ТМ Вікна КОРСА здійснює безкоштовно
  • Якісний монтаж. Хочете, щоб Ваші вікна працювали довго і якісно? Довіряйте монтаж сертифікованим монтажникам ТМ Вікна КОРСА.
  • 10 років гарантії. Німецькі комплектуючі високої якості і високотехнологічне виробництво забезпечать довгий термін експлуатації Ваших вікон.

Вам потрібні надійні, якісні вікна, які пропускають більше світла — вікна ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70 це вікна для Вас!

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (5 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню