Металопластикові вікна для дитячої

Металопластикові вікна для дитячої
Металопластикові вікна для дитячої кімнати

Металопластикові вікна для дитячої кімнати від виробника.

Самим важливим для дитячої кімнати є питання екологічної безпеки вікон. Забезпечити такі умови для вашої дитячої кімнати допоможе вікно з профілю REHAU KORSA DESIGN 70.

Безпека вікна
Якщо у вашій родині маленькі дітки, при склінні, окрім питання теплозбереження, постає питання безпеки дитини. Подбайте про те, щоб дитина не могла самостійно відкрити стулку. Для цього підійде віконна ручка з замочком, ключ від якої знаходиться у батьків. До речі такою ручкою можна дооснастити будь-яке наше вікно.

Захист від зовнішніх факторів
Крім того діти дуже чутливі до протягів і низьких температур, тому вибирайте сучасні 5-камерні профільні системи і двокамерні енергоефективні склопакети. Радимо звернути увагу на енергозберігаючі вікна Корса зі склом ClimaGuard Solar і на енергозберігаючу профільну систему REHAU GENEO.

Шумоізоляція
Якщо ж вікно виходить на вулицю з інтенсивним рухом, задумайтеся про придбання вікна з прихованою фурнітурою. Таке вікно не тільки більш герметичне, але і володіє хорошою звукоізоляцією.

Провітрювання
Дуже важливо щоб в кімнаті у дитини завжди було свіже повітря, тому регулярно провітрюйте дитячу, сучасні вікна дозволяють це робити за рахунок можливостей фурнітури. Особливістю фурнітури встановлюваної в наші вікна є наявність режиму мікропровітрювання, цей режим дозволяє провітрювати приміщення, відкриваючи стулку лише на кілька міліметрів, що дозволяє уникнути появи небезпечних для здоров'я протягів.

Безпека використання вікна в дитячій
Якщо у вас є протимоскітна сітка - ніколи не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відкритим вікном, дитина на жаль не в змозі оцінити міцність конструкції сітки, і  може випасти разом з нею. Так що тримайте ключ подалі від дитини і не залишайте дітей без нагляду якщо вікна відкриті.

Комплектація
Пластикові вікна REHAU і всі вироби компанії ТМ Корса отримали сертифікати якості і проходять найсуворіший контроль якості згідно з нормами законодавства України. Дитяча кімната це не просто кімната - це замок, корабель, ракета, оазис уяви і потаємний куточок де Вашій дитині в першу чергу повинно бути тепло і світло, саме ці складові формують у Вашої дитини необхідне відчуття безпеки і спокою, яке необхідне для його нормального психологічного розвитку.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню