Металопластикові вікна для магазину

Металопластикові вікна для магазину
Металопластикові вікна для магазину

Продумуючи вітрини магазину, хочеться завжди чогось оригінального, але в той же час, і практичного. Вікно в магазині може бути як невеликим, з оригінальною формою, наприклад, кругле або трикутне, так великою вітриною. Можливий варіант, коли всі чотири стіни магазину є скляними.

Широкий вибір продукції

Що б Ви не вигадали, ми готові реалізувати це на виробничих потужностях ТМ КОРСА. Це можуть бути і вікна різних форм, і різні кольори конструкцій, що підкреслюють інтер'єр приміщення, і декоративні вигини перемичок. Профіль може використовуватися як металопластиковий, так і алюмінієвий. Плюси пластикового - енергозбереження та звукоізоляція, алюмінієвого - можливість скління великої площі і створення магазину "без стін".

Склопакет
Варіантів склопакетів теж може бути безліч. Зазвичай ТМ КОРСА рекомендує використовувати склопакет з енергозберігаючим склом, у якого є ряд переваг:

• відмінні показники збереження тепла в приміщенні;
• високі показники шумоізоляції;
• захист від вигорання предметів інтер'єру, виставкових матеріалів;

При необхідності, одне із стекол в склопакеті вікна в магазин може бути протиударним. Ми використовуємо систему триплекс (два скла, склеєних між собою протиударною плівкою, яка не дозволяє їм розсипатися) для досягнення найкращих показників безпеки. Ступінь протиударності може бути різною, залежно від потреб нашого клієнта.

ТМ КОРСА також пропонує вам різні варіанти тонування вікон. Скло, тоноване в масі, надає конструкції легкий відтінок, наприклад, бронзовий, або сірий. Тонування плівкою дозволяє добитися ефекту "дзеркального" вікна, коли зсередини приміщення добре проглядається вулиця, але зовні приміщення захищене від сторонніх очей. Це може бути актуальним для кафе чи бару.

Оригінальність у вікнах

Також ми пропонуємо використовувати в склопакеті різні декоративні елементи, такі, як фацети різного малюнка, шпроси, нанесення логотипу фірми пескоструем, вітражі.
Вікна та вітрини в магазинах з сучасних матеріалів від ТМ КОРСА дуже легко декорувати рекламними елементами - наклейками і сітками з фірмовими логотипами, їх строгі форми вигідно підкреслять Вашу продукцію. Використання енергозберігаючого склопакета захистить виставкові матеріали від вигорання.

Жалюзі - підкреслять стиль і дизайн приміщення
Родзинку офісу також можуть надати і оригінальні жалюзі - кольорові, з малюнком, бамбукові, тканинні. Вони підкреслять фірмові кольори, або будуть ошатним прикрасою.

Безпека вашого магазину в неробочий час забезпечать ролети від ТМ КОРСА.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню