Металопластикові вікна для офісу

Металопластикові вікна для офісу
Металопластикові вікна для офісу

Якщо сучасній людині поставити запитання, де він проводить найбільше часу, відповіддю буде - звичайно ж, в офісі на роботі. А робоче місце - це не тільки комп'ютери, офісна техніка і меблі, але й комфортне приміщення. І одну з головних ролей для досягнення цього комфорту грає якісне скління.

Віконний профіль

ТМ Вікна КОРСА пропонує оптимальний варіант вікна для офісу. У його основі лежить профільна система REHAU EURO 60 шириною 60 см і з трьома повітряними камерами. Рами і стулки вікна, виготовлені з такої системи, легко очищаються від бруду і пилу, зберігають білизну протягом усього терміну служби, не бояться прямих сонячних променів і високих температур.

З вікнами ТМ КОРСА в офісі Ви будете почувати себе комфортно. Вони дають можливість максимально зосередитися на роботі і не думати про протяги та інших "віконних неприємностях".

Для бізнесу

У пластикові вікна, при необхідності, можна легко вбудувати кондиціонер. ТМ КОРСА пропонує різноманітність форм і конструктивних рішень для благоустрою робочих місць.
Металопластикові вікна - це відмінні вітрини. На них легко можна розмістити рекламні наклейки, сітки з фірмовими логотипами. Для кафе і барів можна зробити вітрини з тонованим склом, а, при необхідності, і з протиударним склом.
На виробничих потужностях ТМ Корса можна виготовити склопакети з нанесенням емблеми, або знака Вашої фірми, додати в склопакет декоративні елементи - вітражі, шпроси. Все це зробить Ваш офіс або магазин неповторним.

І не забувайте, також, про 10-ти річну гарантію на конструкції ТМ КОРСА!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню