Металопластикові вікна в Києві: особливоті, різновиди та переваги

Металопластикові вікна в Києві: особливоті, різновиди та переваги

Київ - велике і місцями галасливе місто. Кияни, по достоїнству оцінять тишу і комфорт в будинку. Важливий фактор комфорту - тепло в будинку взимку і прохолода влітку.

Щоб допомогти зберегти комфорт у Вашому домі ТМ Вікна КОРСА пропонує металопластикові вікна з установкою у всіх районах Києва. Професійні консультанти допоможуть підібрати комплектацію під ваші потреби.

ТМ Вікна КОРСА співпрацює з німецьким концерном REHAU протягом всього терміну існування компанії, а це вже більше 18 років. Компанія REHAU займається виробництвом полімерної продукції з 1948 року і це тільки гарантує високу якість пластикових профілів. Ми можемо з упевненістю сказати - REHAU це по справжньому німецька якість. І тисячі задоволених клієнтів можуть це підтвердити.

На Ваш вибір ТМ Вікна КОРСА пропонує пластикові вікна в Києві з таких профільних систем REHAU:

  • REHAU EURO 60;
  • REHAU EURO 70;
  • REHAU KORSA DESIGN 70;
  • REHAU BRILLANT DESIGN;
  • REHAU SYNEGO;
  • REHAU GENEO.

Давайте розглянемо особливості кожної профільної системи.

Жителі Києва, які вибирають якісні вікна, але за прийнятною ціною, можуть розглянути профіль REHAU EURO 60 (Рехау Екосол 60). Даний профіль являє собою трикамерну профільну систему. Найбільш вдалим застосуванням даної профільної системи буде її використання при склінні балконів і лоджій, а також для виготовлення міжкімнатних дверей. Коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,62 м2 * ℃ / Вт.

Монтажна глибина профілю 60 мм, максимальна товщина склопакета - 32 мм. REHAU EURO 60 це німецька якість за доступну ціну.

Металопластикові вікна в Києві із профіля REHAU EURO 60Вікно з профільної системи REHAU EURO 60. Розмір 700мм*1350мм

Ціна: від 1811 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити


П'ятикамерна профільна система REHAU EURO 70 (Рехау Євро 70) досить універсальна. Високі показники енергозбереження (0,77 м2 * ℃ / Вт), хороша шумоізоляція (43 дБ), гарантований захист від пилу і вологи, завдяки двом контурам ущільнення - таку профільну систему можна використовувати практично всюди. Балконні рами, міжкімнатні та вхідні двері, вікна різних форм і забарвлень - спектр застосування профілю REHAU EURO 70 дійсно широкий. Не дарма вікна з цієї профільної системи вважають сучасним стандартом вікон.

Купити металопластикові вікна в Києві з профілю REHAU EURO 70Вікно з профільної системи REHAU EURO 70. Розмір 700мм*1350мм

Ціна: від 2133 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити


Профільна система REHAU KORSA DESIGN 70 (Рехау Корса Дизайн 70) це спільна розробка німецького концерну REHAU та ТМ Вікна КОРСА. По суті це адаптована до кліматичних умов України версія профільної системи REHAU EURO 70 з поліпшеним дизайном.

Структура профілю складається з п'яти камер. Високий рівень теплоізоляції (0,77 м2 * ℃ / Вт) в сукупності з монтажною глибиною 70 мм допоможуть значно заощадити Ваші кошти на опаленні. Якщо Вам потрібні вікна з профільної системи з хорошими показниками теплоізоляції - REHAU KORSA DESIGN 70 це те, що Вам потрібно.

Замовити пластикові вікна в Києві REHAU KORSA DESIGN 70Профіль REHAU KORSA DESIGN 70. Розмір 700мм*1350мм.

Ціна: від 2337 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити


REHAU BRILLANT DESIGN (Рехау Бріллант Дизайн) - це профільна система класу люкс. П'ятикамерна будова профілю, а також збільшена товщина стінок забезпечує чудовий опір теплопровідності, який досягає значення 0,83 м2 * °C / Вт.
Приваблива глянцева поверхня профілю, округла зовнішня частина стулки - вікна з профілю REHAU BRILLANT DESIGN з ексклюзивним дизайном стануть відмінним доповненням Вашої нової квартири або елітного будинку.

Купити вікна в Києві з профілю REHAU BRILLANT DESIGNВікна з профільної системи REHAU BRILLANT. Розмір 700мм*1350мм.

Ціна: від 2505 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити


Для киян, які цікавляться енергозбереженням ми пропонуємо вікна з профілю REHAU SYNEGO (Рехау Сінего) - інноваційної розробки німецького концерну REHAU. Дана профільна система на порядок тепліше, ніж інші металопластикові профілі. Коефіцієнт опору теплопередачі профільної системи REHAU SYNEGO - 1 м2 * ° C / Вт. Це значно перевищує вимоги ДБН для України (не менше 0,75 м2 * ° C / Вт).

Вікна з профілю REHAU SYNEGO відмінно підходять для гучних міст, таких як Київ, адже показник звукоізоляції досягає значення 46 дБ. Такий показник досягається завдяки двом контурам ущільнення, монтажній глибині 80мм та багатокамерній будові профілю - сім камер в рамі профілю і шість камер в стулці.

Купити металопластикові вікна в Києві з профільної системи REHAU SYNEGO Ви можете звернувшись в один з наших офісів.

Пластикові вікна Київ з профілю REHAU SYNEGOВікно з профілю REHAU SYNEGO. Розмір 700мм*1350мм.

Ціна: від 3207 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити


REHAU GENEO (Рехау Генео) - це унікальна шестикамерна профільна система. Унікальним цю профільну систему робить матеріал з якого вона виготовляється - RAU-FIPRO. Це матеріал на основі фіброволокна, завдяки високій жорсткості в 90% випадків дозволяє виготовляти без сталевого армування. Це знижує вагу конструкцій, продовжує термін служби фурнітури і виключає появу містків холоду через сталеве армування, що робить вікна з профілю REHAU GENEO ще тепліше.

Коефіцієнт опору теплопередачі профілю REHAU GENEO - 1,16 м2 * °C / Вт. Монтажна глибина профілю становить 86 мм це дозволяє використовувати склопакети товщиною до 44 мм.

Високі показники звукоізоляції (до 50 дБ), практично, "вимикають" сторонні звуки з вулиці. Для такого гучного і галасливого міста як Київ, вікна REHAU GENEO стануть ідеальним рішенням.

Вікна в Києві з профілю REHAU GENEOВікна з профілю REHAU GENEO. Розмір 700мм*1350мм.

Ціна: від 3553 грн. (ціна приблизна, вказана для порівняння)

Замовити

З вікнами з профільної системи REHAU GENEO Ви заощадите максимальну кількість енергії.

Консультанти ТМ Вікна КОРСА допоможуть підібрати профільну систему під Ваші потреби. Купити металопластикові вікна в Києві можете у фірмовому магазині за адресою вул. Володимирська, 84, оф. 1 або в найближчій точці продажу: вул. Михайла Гришка, 9; просп. Голосіївський, 116; вул. Ревуцького, 42 Б.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 4.7 (9 голосів)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню