Посилене армування

Посилене армування
Посилене армування вікон

Армуючий профіль-важлива складова пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції і термін її служби.

Матеріал для виготовлення армуючого профілю

Армуючий профіль є скелетом вікна який несе навантаження, знаходиться він всередині пластикового профілю, часто у вогкості що утворюється від конденсату. Тому виготовлений він з оцинкованої сталі для запобігання утворення іржі, за спеціальною технологією.

Для чого потрібен армуючий профіль

Армування пластикового профілю надає жорсткість і міцність віконної конструкції, яка необхідна для правильної роботи віконних механізмів, утримання великої ваги вікна чи двері, протистояння вітровим навантаженням. Так само армування не дозволяє пластиковому профілю деформуватися під впливом теплових навантажень з навколишнього середовища або зсередини приміщення.

Посилене армування просто необхідно для кольорових пластикових вікон і дверей, так як вони активно реагують на теплове випромінювання, збільшуючи діапазон температурного розширення в порівнянні з білими вікнами.

Ми знаємо толк у вікнах

Керуючись 24 річним досвідом експлуатації вікон власного виробництва і діючими будівельними нормами ТМ Корса використовує армуючий профіль з товщиною стінки 1.4 мм. Це дає додатковий запас міцності в порівнянні з продукцією конкуруючих компаній і дозволяє створювати металопластикові вікна та двері великих габаритів, які здатні ефективно протистояти вітровим навантаженням.

Ціна чи якість - що вибрати?

Багато віконних компаній використовують армуючий профіль товщиною в 1 мм, (а деякі не армують зовсім). Це звичайно, робить вікна чи двері дешевше, але різко знижує якість і довговічність виробу. Вікно без армуючого профілю прослужить мало, адже через невеликий час ПВХ профіль почне провисати, порушиться геометрія конструкції, стулка вікна не буде щільно прилягати до рами і в приміщенні з'являться протяги. Ймовірно настане момент, коли Ви просто не зможете закрити вікно.

Купуючи вікна у нас Ви можете бути впевнені в якості нашої продукції. Ми гарантуємо відсутність провисань і нормальну роботу механізмів на протязі 10 років!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (4 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню