Мільйон у твоїх руках!

Мільйон у твоїх руках!
Асоціація енергозбереження

Асоціація Енергозбереження 15 червня 2011 запрошує жителів міста Запоріжжя на міську конференцію «Енергозбереження в житлово-комунальній сфері» 
Місце зустрічі - Торгово-промислова палата (бульвар Центральний, 4) о 11-00.

У рамках конференції Ви дізнаєтеся про відкритому Всеукраїнському конкурсі досягнень у сфері енергозбереження. Кращий проект енергозбереження зможе отримати фінансування і далі розвинутися в успішний і прибутковий бізнес!

Торгуєте енергозберігаючими матеріалами - претендуйте на 30 000! 
Чи володієте інформацією про можливості енергозбереження - претендуйте на 10 000! 
Маєте проект енергозбереження - претендуйте на 1 000 000!!!

Отримати мільйон гривень на розвиток власного проекту енергозбереження може кожен житель міста Запоріжжя. Запрошуємо для участі в конференції всіх городян, підприємців, архітекторів і дизайнерів, будівельників.

Наша мета - наблизитися до європейських стандартів. За енергозберігаючими технологіями - економією тепла, світла, все, що неухильно дорожчає і вичерпується, - наше майбутнє!

На конференції виступлять провідні регіональні фахівці у сфері енергозбереження, короткі презентації технологій проведуть представники компаній, продукція і послуги яких пов'язані з енергозбереженням.

Ви дізнаєтесь багато корисного і цікавого, а Ваші витрати на оплату рахунків ЖКГ, тепла, електрики можна буде знизити вполовину!

Чекаємо Вас на конференції і презентації програми!

З повагою, президент Асоціації Енергозбереження Жук Наталія Анатоліївна 
Деталі програми на сайті aez.org.ua.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню