20 років з REHAU

20 років з REHAU

Починаючи з 1998 року, з моменту заснування, компанія Вікна КОРСА виготовляє металопластикові конструкції тільки з профільних систем німецького концерну REHAU. З кожним роком наші відносини ставали міцнішими та надійнішими. Крок за кроком ми разом втілювали інноваційні, сучасні та сміливі ідеї.

Так, за цей час нам вдалося реалізувати ноу-хау у віконному бізнесі, які до цього часу ніхто з наших конкурентів не може повторити:

  • Фірмовий стиль - REHAU KORSA DESIGN 70. Спільна розробка ТМ Вікна КОРСА та концерну REHAU. Унікальна та ексклюзивна профільна система, доступна лише для клієнтів ТМ КОРСА.
  • Ексклюзивні теплі вікна - Криптон + SWISSPACER. Власна виробнича база дозволяє нам виготовляти надзвичайно теплі склопакети з інертним газом Криптон і пластиковою дистанційною рамкою.
  • Патент на армування арок. Інноваційна технологія дозволила вирішити одразу декілька проблем - відсутність прилягання в арочній частині, продування та промерзання конструкцій, провисання стулки.
  • 1 000 000 вікон з профілів REHAU. За цією цифрою стоять сотні тисяч українських сімей, які довірили виготовлення і монтаж своїх вікон нашій компанії.
  • Патент на виготовлення надвеликих вікон. ТМ КОРСА запатентувала та виготовила надвелике вікно зі стулкою розміром 1300х2100 мм з профільної системи REHAU EURO 60.

Нещодавно ТМ Вікна КОРСА отримали від REHAU диплом “20 років партнерства та успішної співпраці”

Ми надзвичайно вдячні, що ці 20 років пройшли пліч-о-пліч з таким надійним Партнером. Дякуємо концерну REHAU за довіру та підтримку! Дякуємо колегам, друзям та партнерам за 20 років плідної праці. 

ТМ Вікна КОРСА буде й надалі невпинно рухатись до нових звершень та досягнень.

Вікна КОРСА - З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню