Антимоскітна сітка на двері

Антимоскітна сітка на двері
Антимоскітна сітка на двері

З 17 жовтня 2014 року в асортименті компанії "Вікна КОРСА" доступні нові москітні сітки, відмінною особливістю яких є можливість установки на будь-які двері. Москітна сітка на дерев'яні двері завжди була проблемою, та й пластикові двері з нажимною ручкою раніше не дозволяли встановлювати москітну сітку.

Тепер ці проблеми в минулому. Для компенсації виступу ручки із зовнішнього боку дверей нова сітка встановлюється в алюмінієвий каркас (з глибиною профілю 30 мм), який є рамою (інша назва - лутка) для москітної сітки.

Сітковий профіль для самої сітки (точніше для стулки) використовується більш міцний, ніж для звичайних віконних сіток. При цьому ми обов'язково встановлюємо горизонтальну розпірку для кращого натягу сітки і збереження жорсткості конструкції.

Сітка обладнана трьома петлями, що виключає можливість провисання. Також сітка забезпечена зручною клямкою-фіксатором.

При монтажі рама сітки прикручується саморізами до рами дверей. Сама сітка легко встановлюється і знімається з петель, що дозволяє проводити її демонтаж в зимовий період.

Доступні два популярні кольори для профілів сітки: білий і коричневий.

Замовити нову москітну сітку для дверей ви можете звернувшись у найближчий до Вас офіс ТМ "ВІКНА КОРСА" або в нашому інтернет-магазині вікон.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню