Антимоскітні сітки-ролети - нова позиція в асортименті ТМ КОРСА

Антимоскітні сітки-ролети - нова позиція в асортименті ТМ КОРСА
 Антимоскітні сітки-ролети - нова позиція в асортименті ТМ КОРСА

Хочеться, щоб нове металопластикове вікно було джерелом виключно свіжого повітря і не пропускало непроханих гостей: комарів, мух та інших комах. У цьому випадку на допомогу приходять москітні сітки.

В асортименті продукції ТМ КОРСА традиційно присутні сітки рамного типу, з металевим кріпленням (для вікон) або на петлях (для балконних дверей). Вони практичні і недорогі, їх майже не видно, вони зручні у догляді. Кріпляться такі сітки у віконний отвір, не заважають роботі стулки, а по закінченню сезону їх легко можна зняти з вікна.

З лютого 2012 року ТМ КОРСА пропонує новий варіант москітних сіток - сітки ролетного типу. Така сітка встановлюється як у віконний отвір, так і на нього (виділена червоним на малюнку). У піднятому стані сітка знаходиться в дуже маленькій касеті, яка встановлена на віконній перемичці. Можна дуже легко в будь-який момент згорнути сітку для того, щоб помити вікна або прибрати її на зиму. Відмінно підходить для одностулкових, двостулкових дверей.

Ролетні сітки виготовляються із зносостійкого погодо- і вітростійкого скловолоконного полотна з вузькими комірками, яке затримує комах, тополиний пух і при цьому не заважає циркуляції повітря. Воно може бути білого, сірого і чорного кольорів.
Замикання здійснюється за допомогою магнітних стрічок.

Ролетна сітка з скловолоконного полотна

Сучасний дизайн сіток забезпечується красивою фурнітурою, алюмінієвими направляючими, представленими у всіх кольорах RAL. Всі елементи легкі в догляді, погодостійкі і не вимагають техобслуговування.

Ролетну сітку вам не доведеться знімати взимку, шукати їй місце для зберігання - її досить буде просто згорнути одним рухом руки.

З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню