Авторизований торговий партнер в Києві

Авторизований торговий партнер в Києві

В нас гарні новини! Серед офіційних представників ТМ Вікна КОРСА з’явився ще один «Авторизований торговий партнер REHAU» - ПП Сергій Науменко з міста Київ. Компанія «Вікна КОРСА» щиро вітає Сергія та бажає і надалі вражати клієнтів своїм професіоналізмом та високим рівнем обслуговування!

Що означає статус Авторизований торговий партнер REHAU.

Щорічно фахівці компанії REHAU серед своїх партнерів проводять сертифікацію на надання статусу «Авторизований торговий партнер REHAU». Даний статус надається лише у тому випадку, якщо продукція представника відповідає найвищим вимогам якості виробництва та монтажу. У процесі сертифікації фахівці компанії REHAU особливу увагу звертають на рівень продажів та сервісу загалом, готовність менеджерів надати кваліфіковану консультацію, наявність в офісі необхідних зразків продукції. 

Після надання статусу Авторизованого торгового партнера представники компанії REHAU проводять регулярні перевірки, здійснюючи наступний контроль якості роботи партнера. Крім цього, партнер та його працівники регулярно проходять навчання та підвищують рівень кваліфікації при академії REHAU. 

Запрошуємо Вас відвідати офіс офіційного представника ТМ Вікна КОРСА та купити вікна в Києві за адресою вул. Ревуцького, 42-Б та самостійно переконатися в якості та професіоналізмі нашого представника.  

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню