День Корса на "Примус 2012" - Інноваційні віконні технології

День Корса на "Примус 2012" - Інноваційні віконні технології
 День Корса на "Примус 2012" - Інноваційні віконні технології

ТМ КОРСА провела для своїх друзів та всіх охочих День фірми 26 січня на промо-стенді виставки.

Ще на етапі запрошення було озвучено стиль, в якому буде проходити День компанії КОРСА. Відвідувачам пропонувалося отримати безкоштовні цінні консультації від провідних фахівців компанії. На стенді були присутні і юристи, і продажники, і бухгалтери, і маркетологи, і технарі, і рекламщики, і звичайно-ж керівництво.

Головним питанням виставки було питання «Як успішно вести віконний бізнес у непростих на сьогоднішній день умовах?» У компанії КОРСА була відповідь на це питання для всіх учасників ринку. І всі бажаючі могли отримати необхідні консультації від перших осіб фірми.

Кількість користувачів говорить сама за себе. З усієї України з'їхалися партнери компанії, учасники ринку, які зацікавлені у співпраці, приватні клієнти. Ми раді були бачити і наших ексклюзивних постачальників - представників компанії REHAU (Бінковського Ігоря, Бондаренко Олега, Рубцова Андрія) і компанії ГУ (Швеця Валерія та Істратенкова Олексія), представників усіх галузевих мас-медіа.
Відгуки учасників свідчать про те, що День ТМ Корса на примусі вийшов резонансним. Цьому сприяли креативні рекламні пропозиції від ТМ Корса.

Але головним героєм Дня КОРСА був ексклюзивний продукт під ТМ КОРСА. Виставкові зразки вражали уяву відвідувачів. Навколо них виник справжній ажіотаж.

Відвідувачі розглядали, фотографували, розпитували, дивувалися і замовляли. У першу чергу цікавила інноваційна технологія армування гнутих профілів (винахід наукового центру ТМ КОРСА, патент 2011 року, підтверджений результатами випробувань в лабораторії REHAU). Вона дозволяє робити нестандартні конструкції не тільки більш довговічними і функціональними, але і найтеплішими.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню