День міста в Сєвєродонецьку

День міста в Сєвєродонецьку
 День міста в Сєвєродонецьку

27 травня 2012 Сєвєродонецьк відзначав своє 78-річчя. Дух свята відчувався на кожному кроці, всі святкували день народження молодого і улюбленого міста.

Мешканці Сєвєродонецька гуляли сім'ями, дивилися виступи артистів, слухали поздоровлення градоначальників, вітали в цей день багато і від душі – процвітання місту, здоров'я і благополуччя городянам.

Традиційно в Сєвєродонецьку в день міста відзначають День Хіміка. Це не дивно, адже Сєвєродонецьк відомий хімічною промисловістю. День Хіміка в Сєвєродонецьку це, в першу чергу, день подяки всім фахівцям хімічної промисловості.

ТМ ВІКНА КОРСА взяла участь в організації святкування Дня міста Сєвєродонецьк та Дня хіміка і влаштувала свято у святі, провівши День ТМ КОРСА.

Традиційно у свято «День ТМ КОРСА» було багато веселощів і радості, були конкурси та подарунки. Ми провели традиційний конкурс малюнків на пластикових вікнах. Конкурс припав до душі учасникам – віконні малюнки були надзвичайно красивими.

Дітвору на майданчику ТМ КОРСА розважали веселі клоуни.

В організації свята ми дякуємо нашому представнику в місті Сєвєродонецьк компанію ТВІНОЛ. Купити вікна Сєвєродонецьк ви зможете за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 24, телефон: (095) 305-19-55, (06452) 5-40-01, (06452) 5-34-15

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню