День молоді у Вінниці

День молоді у Вінниці
 День молоді у Вінниці

Ці вихідні у Вінниці були особливими! Вони зібрали в одній великій компанії всіх молодих тілом і духом людей на щорічному святі - Дні молоді.

Організатори свята влаштовували розважальні акції, концерти, конкурси, тому нудно не було нікому.

Основні народні гуляння були в парку Горького, і саме тут, на майданчику біля Літнього Театру наша компанія влаштувала гостинне містечко КОРСА. Всі присутні дітки брали участь в барвистому дійстві, з клоунами і улюбленими казковими персонажами. Батьки могли відпочити, пофотографувати своїх малюків, захоплених іграми, естафетами і творчістю, а також і самим прийняти участь в конкурсах від нашої компанії та виграти призи.

Дві команди хлопців і дівчат спробували себе в ролі «віконників», вирізаючи вікна з пінопласту. Вийшли дійсно гарні вікна – у формі зізнань в коханні.

Команди КОРСАрів на імпровізованих «човнах» з віконних рам змагалися в естафеті, яка перетворилася на регату.

Весело і креативно хлопці зображували живий логотип нашої компанії. А ті, хто не хотів брати участь в гучних іграх, отримували призи, відповідаючи на питання про компанію. Виявилося, що вінничани відмінно знають історію КОРСи, і з завданнями впоралися без проблем.

Співробітники компанії КОРСА отримали не менше задоволення від свята, ніж учасники, адже дарувати подарунки ще приємніше, ніж отримувати.

Купуйте пластикові вікна в Вінниці прямо зараз і свято тепла ніколи не покине Ваш дім!

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню