«Дні сталої енергії» у Тернополі

«Дні сталої енергії» у Тернополі
Дні сталої енергії у Тернополі

На сьогоднішній день питання енергозбереження є надзвичайно актуальним. 16 та 17 жовтня у Тернополі пройшли «Дні сталої енергії», де всі бажаючі мали змогу дізнатися якомога більше інформації про енергоефективність.

Виставка енергозберігаючого обладнання та технологій проходила у «Палаці кіно» на вулиці Івана Франка. На виставці були представлені та продемонстровані переваги енергоефективного освітлення, енергозберігаючих вікон, геліосистем, теплових насосів, теплових пунктів, альтернативних джерел енергії. 

В сегменті енергозберігаючих вікон була представлена компанія Вікна Корса, яка вже 24 роки є лідером у впровадженні енергозберігаючих технологій у віконній індустрії.

На стенді компанії-партнера «Вікна Корса» був представлений широкий асортимент продукції. Гості виставки мали можливість ознайомитись з технічними особливостями та перевагами представлених зразків, отримати консультації фахівців.

Особливу зацікавленість відвідувачів викликали зразки готових вікон та дверей з інноваційної енергоефективної профільної системи REHAU GENEO, обігріваюче вікно, яке вмикається в розетку, та термоплінтус як нова  альтернатива звичному опаленню. Всі бажаючі мали можливість наочно переконатися у виняткових перевагах та можливостях нових розробок.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×