Донецькій області 80 років!

Донецькій області 80 років!
 Донецькій області 80 років!

8 липня Донецьк перетворився на грандіозний майданчик для гулянь.

Привітати донеччан приїхали гості з усіх регіонів, а на головному концертному майданчику свята виступали зірки естради першої величини.

Донецька область у першу чергу – це важка шахтарська праця, але ніхто не стане заперечувати, що донецька область дала нам великих письменників, відомих наукових діячів, відмінних футболістів...

Сьогодні Донецьк змінюється, область росте, розвивається – з'являються будинки з прекрасними фасадами, повсюдно йдуть реконструкції. Особливу увагу влада регіону приділяє проблемі енергозбереження – проводяться освітні семінари, на місцевому телебаченні показують ряд передач про переваги «теплого» будівництва і заміні дерев'яних вікон на енергозберігаючі вікна.

Концерт до дня 80-річчя Донецької області ТМ КОРСА, як найбільший виробник пластикових вікон з профілю REHAU в Україні, повністю підтримує позицію донеччан в бажанні зробити свої будинки і квартири теплими.

Купити пластикові вікна в Донецьку можна в наших офісах, де кожному бажаючому надається можливість ознайомитися з найширшим спектром продукції ТМ КОРСА – це пластикові вікна і двері, жалюзі і штори, гаражні ворота і захисні ролети та багато іншого.

80 років – це ціле життя людей, що живуть як у пісні: «Мама моя Украина, отец мой – Донбасс».

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню