Двері з профілю SYNEGO — свіжий погляд на енергозбереження

Двері з профілю SYNEGO — свіжий погляд на енергозбереження
металопластикові двері з профілю Сінего

Лінійка продукції компанії "Вікна КОРСА" поповнилася новою профільною системою REHAU SYNEGO, яка дозволяє виготовляти двері на 50% тепліші ніж звичайні!

Двері, виготовлені з профільної системи REHAU SYNEGO, мають ряд переваг. Системна глибина профілю — 80 мм, а кількість внутрішніх камер- 5 в стулці і 7 в рамі. Широка середня камера дозволяє встановлювати армування високої жорсткості, що дає можливість  виготовити конструкції великих розмірів. Ширина профілю і велика кількість повітряних камер також впливає і на коефіцієнт опору теплопередачі. Він набагато вищий, ніж у більшості дверних профілів і становить 0,83Втм2/К.

Спеціально для дверної групи REHAU SYNEGO був розроблений поріг з мінімальною висотою — всього 20 мм, що дуже зручно для експлуатації вхідних дверей.
Ще одна перевага — посилені з'єднувачі на кутах зварювання стулки. Це нововведення підсилює міцність конструкції, а також підсилює прилягання стулки по всьому периметру.

Як і вся лінійка профільних систем REHAU, профіль SYNEGO представлений як в білому кольорі, так і в ламінації на будь-який смак.

Двері з профілю REHAU SYNEGO, мабуть, кращий варіант для вхідних дверей як в житловий будинок, так і в комерційне приміщення (офіс, магазин, кав'ярня).

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню