Дитяче свято в м. Буча

Дитяче свято в м. Буча
Дитяче свято в м. Буча

Компанія "Вікна КОРСА" завжди підтримує сімейні цінності, тому 1 червня в Міжнародний день захисту дітей ми разом з нашим партнером ПП Крикуном Сергієм вирішили порадувати дітлахів і влаштували довгоочікуване свято «Малюнку на вікні» в м. Буча. Минулого року таке свято ми вже проводили, тому діти та їх батьки чекали на нас з нетерпінням, і до 11 години ранку до конструкції вже вишикувалася черга бажаючих помалювати на вікнах.

Діток весь час розважали аніматори: малювали разом з ними фарбами на вікнах шестигранної конструкції, грали в ігри, проводили конкурси, водили паровозик і малювали крейдою на асфальті.

В цей день була дуже тепла і сонячна погода, яка посприяла приходу великої кількості відпочиваючих в парк. Тому одні дітки, намалювавшись досхочу і отримавши свої подарунки, давали можливість помалювати новим бажаючим. А батьки в цей час фотографували своїх дітлахів, тримали отримані фірмові подарунки і повітряні кульки.

Особливо порадували всіх відпочиваючих маленькі танцівниці, які якраз в цей день виступали в літньому театрі. Дівчатка повторили свій номер ще раз для нас, танцювали без музики в такт, а наші аніматори, батьки та всі бажаючі плескали в долоні і раділи від душі!

Якщо ви хочете замовити вікна або отримати консультацію в м. Ірпінь або Бучі, звертайтесь до нашого офіційного представника ПП Крикуну Сергію за тел. (04597) 6-30-60.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×