Дизайнерські рішення для засклення балконів — KORSA Sliding System

Дизайнерські рішення для засклення балконів — KORSA Sliding System

Розсувні балкони KORSA Sliding System, скління балконівРозсувні балкони KORSA Sliding System

Системи KORSA Sliding System для балконів та лоджій — розумний спосіб економії простору та вільної площі. Це оптимальне рішення для скління балконів, лоджій, зимових садів, альтанок чи оранжерей, також розсувні системи можуть використовуватися в якості офісних перегородок. Завдяки спеціальному способу відкривання (слайдингове відкривання, тобто стулки рухаються по алюмінієвих рейках) Вам не потрібно переставляти кімнаті рослини, піднімати жалюзі чи ролети, пересувати мотузки для білизни. Як бачимо, дійсно розумний вибір для тих, хто економить кожний сантиметр вільної площі!

Крім цього, пластикові системи KORSA Sliding System тепліші, ніж звичайні алюмінієві, а в порівнянні зі склінням «теплим алюмінієм» значно дешевші. 

Відтепер оцінити всі переваги  системи KORSA Sliding System наші клієнти можуть в фірмових магазинах ТМ Вікна КОРСА. Ви можете самостійно ознайомитися зі зразком слайдингової системи, побачити як на практиці вона працює, за яким принципом, наскільки вона надійна та зручна в експлуатації.  

Якщо ви зупинете свій вибір на системі KORSA Sliding System, то неодмінно отримаєте ряд переваг:

  1. Приваблива ціна, яка вигідно відрізняє слайдингові системи від інших аналогічних.
  2. Розумна економія простору на балконі чи на лоджії.
  3. Зменшення тепловтрат в приміщенні за рахунок встановлення енергозберігаючих склопакетів (показники теплоізоляції конструкції — R=0,64 м2К/Вт.  
  4. Довговічність роботи конструкції, яка досягається завдяки спеціальній системі відкривання (стулки не провисають, оскільки мають дві точки опори у вигляді роликових кареток внизу).
  5. Зручність в експлуатації, легкість руху стулок при відкриванні (конструкції плавно рухаються по алюмінієвих рейках).

Розсувні балкони KORSA Sliding System, скління балконівРозсувні балкони KORSA Sliding System

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню