Ексклюзивна пропозиція: ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІКНО

Ексклюзивна пропозиція: ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІКНО
ексклюзивні європейські вікна

Бренд ТМ КОРСА орієнтований на європейський розвиток: європейські стандарти та європейську якість продукції. Саме тому ми пропонуємо Вам європейське вікно!

5-камерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70

У більшості європейських країн, крім південних, не продають 3-х камерний профіль. Стандартом вважаються 5-ти камерні профільні системи, 6-ти камерні профілі пропонуються як Стандарт+ або Преміум.

Ми в нашому проекті "ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІКНО" використовуємо 5-ти камерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70 (ексклюзивна пропозиція, спеціально забрендована на заводі REHAU для ТМ КОРСА). У даній комплектації ми використовуємо армування тільки товщиною 1.5 мм, що підвищує міцність вікна і витримує більш високі навантаження.

Надефективний двокамерний енергозберігаючий склопакет

Склопакети в нашій пропозиції "ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВІКНО-2013" надефективні і надсучасні. До складу входить:

  • унікальний інертний газ "Krypton", який закачується через спеціальні ніпелі в обидві камери двокамерного склопакета. Інертний газ "Krypton", який в порівнянні зі звичайним аргоном, має більшу щільність і нижчу теплопровідність, що дозволяє досягти кращих показників склопакета в плані тепло- і шумоізоляції.
  •  скло-кондиціонер "ClimaGuard Solar" від відомої компанії "Guardian" - позиція на сьогоднішній день дуже актуальна і вже кілька років використовується виробниками вікон в Європі як стандартна!

Ні для кого не секрет, що влітку найактуальніше запитання - захист від сонця, так як сонячні промені, що проходять крізь скло, перегрівають приміщення. На поверхню вікна щодня потрапляє потік сонячної енергії потужністю близько 400 Вт/м2. Звичайний двокамерний склопакет пропускає майже 3/4 такої енергії в приміщення, а скло ClimaGuard Solar значно скорочує кількість проникаючого в приміщення тепла, пропускаючи лише 42% сонячної енергії. Внутрішнє скло при цьому нагрівається значно менше, що створює комфортну атмосферу в приміщенні.

 ClimaGuard ® Solar захистить від спеки влітку, а від холоду взимку і у Вашому домі завжди буде світло і затишно!

Протизламна забрендована ручка HOPPE Secustik КОРСА

Протизламний механізм ручки дозволяє повертати ручку тільки зсередини, він блокує її при повертанні через фурнітуру ззовні. При повороті ручки на 180 градусів. Ви чуєте характерний звук механізму Secustik - це і є підвищена безпека вікна, яку Ви можете почути.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×