Фотоконкурс від ТМ КОРСА

Фотоконкурс від ТМ КОРСА
Конкурс дитячого фото від ТМ "Вікна КОРСА"

Конкурси є одним з улюблених видів розваг для дітей.

Такі проекти допомагають розвинути творчий потенціал не тільки батьків, але і їхніх дітей, а так само привернути Вашу увагу до маленьких непосид і зміцнити сімейні цінності.

З початком літнього сезону компанія "Вікна КОРСА" стартує з новим проектом «Дитячий Фотоконкурс»! Проект проходитиме з 01. 06. по 01. 07. 2013 на сторінці ТМ КОРСА в соціальній мережі Facebook. ТМ Корса оголошує конкурс на найцікавіше і яскраве фото Вашої дитини з використанням логотипу, а так само корпоративних кольорів торгової марки. Результати голосування ви зможете переглянути на сторінці в соц. мережі. Підтримуйте Ваших діточок, голосуйте за їхнє фото, зробіть їхнє літо яскравим і незабутнім з ТМ КОРСА

Правила

ТМ «ВІКНА КОРСА» оголошує конкурс на найцікавіше та найбільш незвичайне фото Вашої дитини.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі Вам потрібно лише завантажити фото своєї дитини. Попросіть своїх друзів у Facebook проголосувати за Ваше фото. Переможе фото, яке набере найбільшу кількість голосів. Переможець отримає головний приз - планшет. Додатково за кількістю голосів будуть визначені ще 3 фото, власники яких отримають заохочувальні призи: роликові ковзани.

Умови проведення конкурсу

Реєструватися і завантажувати фотографії для участі у конкурсі можуть особи, старше 18 років.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на сторінці конкурсу в соціальній мережі Facebook і завантажити фотографію своєї дитини (дітей) (до 17 років).

Період проведення конкурсу з 01.06 до 01.07. 2013, визначення переможців - 03.07.2013. Інформація про переможців буде розміщена на сайті www.korsa.ua і на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Допускається розміщення декількох фотографій одної і тої ж дитини (або кількох дітей), якщо у них різні сюжети. Фотографії дітей, які не перебувають з Вами в прямих родинних зв'язках (фото дитини Вашого друга, дитини далекого родича) не братимуть участь у конкурсі.

Розміщувати можна тільки фото своєї дитини (дітей)!

Для перемоги в конкурсі запрошуйте своїх друзів голосувати за Ваші фото!

Призи та вибір переможця

Головний приз - планшет.

Заохочувальні подарунки - дитячі роликові ковзани.

Умови участі у фотоконкурсі:

До конкурсу не допускатимуться роботи, що носять образливий або принизливий характер, а також ті, що порушують законодавство України.

Організатори конкурсу мають право видаляти фото учасників на свій розсуд. При спробах шахрайства або накруток голосів, організатор конкурсу залишає за собою право анулювати голоси, отримані за допомогою накруток або відмовити учаснику в подальшій участі в конкурсі і видалити його роботу.

Кожен має право проголосувати за вподобану фотографію не більш одного разу.

Кожен має право проголосувати за кілька вподобаних фотографій (але не більше одного разу за кожну фотографію)

Результати конкурсу будуть оголошені 3 липня 2013 року.

Нагородження переможця проходитиме в найближчій до місця проживання переможця фірмової торговій точці ТМ «ВІКНА КОРСА».

ТМ «ВІКНА КОРСА» залишає за собою право вносити зміни в умови проведення та умови участі у конкурсі. Інформація про зміну умов проведення (якщо є зміни) буде публікуватися на сайті www.korsa.ua на офіційній сторінці ТМ «ВІКНА КОРСА» в мережі Facebook.

Дана акція ніяк не підтримується, не спонсорує і не пов'язана з Facebook.

Ви надаєте Вашу інформацію додатку ТМ КОРСА, а не Facebook.
 
Надана Вами інформація буде використана тільки для цілей фотоконкурсу, як описано в офіційних правилах.

Всі питання, пов'язані з проведенням конкурсу, Ви можете направляти на e-mail: marketing.mgr1 @ korsa.ua або задати їх на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×