І знову перемога!

І знову перемога!
 І знову перемога!

ТМ ВІКНА КОРСА перемогла в конкурсі Об'єкт 2011 від компанії REHAU ТМ "ВІКНА КОРСА" дякує всім, хто підтримав голосування на офіційній сторінці REHAU в Facebook.

Відрадно, що наша компанія досягла того рівня розвитку, коли перемоги в конкурсах і змаганнях (навіть всеукраїнського масштабу) стають звичною справою :)

Але це, жодним чином не зменшує їх цінність для нас.

Адже за перемогою в кожному конкурсі лежить праця сотень людей - співробітників ТМ "ВІКНА КОРСА". Ми з гордістю можемо сказати, що у нас найкращі фахівці технічного та конструкторського відділу, у нас найкреативніші маркетологи, кращі бухгалтера, працьовиті IT-фахівці.

Окремо хочеться підкреслити роль керівництва компанії, яке тримає руку на пульсі кращих технологічних і концептуальних світових розробок і позитивним чином позначається на якості й асортименті нашої продукуціі.

А тепер детальніше про конкурс :)

Щорічний конкурс "Кращий об'єкт REHAU 2011" проводиться безпосередньо компанією REHAU. Це конкурс на кращий об'єкт з використанням віконних і фасадних систем REHAU серед компаній-партнерів у різних номінаціях.

У 2011 році, в конкурсі брали участь об'єкти від 30 компаній-партнерів, і на думку компетентного журі REHAU були названі переможці. Тоді ТМ "ВІКНА КОРСА" перемогла в відразу в двох номінаціях "Кращий котедж 2011 року" "Кращий об'єкт комерційного та соціального призначення 2011 року". Докладніше про результати конкурсу від REHAU.

У 2012 році REHAU вирішила розширити межі проведення конкурсу та провела додатковий конкурс у форматі онлайн-голосування на офіційній сторінці REHAU в facebook. Формат такого конкурсу виключає упередженість думок журі та підтасування результатів - все вирішувалося тільки думками і голосами відвідувачів facebook.

За підсумками глядацького голосування, ТМ "ВІКНА КОРСА" знову стала абсолютним лідером!

З трьох номінацій ми перемогли у двох:

  • "Кращий котедж 2011" - приватний котедж у Вінниці, засклений металопластиковими вікнами з використанням профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70;
  • "Кращий об'єкт соціального і комерційного призначення 2011" - готель у Львові, засклений вікнами з профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70.

Ми вітаємо всіх наших постійних і майбутніх покупців з черговою перемогою і нагадуємо З нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню