Компанія “Вікна КОРСА” відсвяткувала 18 років

Компанія “Вікна КОРСА” відсвяткувала 18 років

5 листопада відбулося грандіозне святкування дня народження компанії “Вікна КОРСА”. 

Ця визначна дата, 18 років, стала нагодою зібрати в дружньому колі партнерів, дилерів, менеджерів та ключових працівників компанії. 

святкування дня народження компанії "Вікна КОРСА"

На святі були підведені підсумки роботи та досягнення ТМ Вікна КОРСА в поточному році та протягом 18 років роботи на віконному ринку України.

Найочікуванішою подією свята стало визначення та нагородження переможців конкурсів:

  • Кращий менеджер 2016 року
  • Кращий менеджер серед АТПРів
  • Кращий торговий представник

Усі переможці отримали цінні подарунки, а менеджери та дилери, які зайняли перші місця, отримали сертифікати на безкоштовну путівку в незабутню подорож в компанії друзів до мальовничих місць Європи - Будапешту та Відня!

Запрошений на святкування Ігор Бінковський, директор з маркетингу та збуту компанії REHAU, відзначив високу якість продукції та професіоналізм працівників ТМ Вікна КОРСА. Ми отримали сертифікат, підтверджуючий  статус Авторизованого партнера REHAU. 

Також відбулось урочисте вручення “Атестата зрілості віконної компанії”, в якому, зокрема, відзначений поважний вік нашої компанії та підтверджено рекордну кількість вікон, вироблених нами з профілів REHAU - 1 000 000 !

Висока оцінка нашої праці послужить стимулом для нових досягнень!

Крім нагородження в програмі свята було ще багато приємних сюрпризів - смачний  фуршет, цікаві конкурси, запальні танці, спеціально облаштована зона для селфі.  

Компанія “Вікна КОРСА” вкотре довела, що вміє не тільки плідно працювати, підтверджуючи своє лідерство та впроваджуючи інновації, але й відпочивати і цінувати своїх працівників, завдяки яким компанія досягла всеукраїнського визнання. 

18 років тому компанія “Вікна КОРСА” розпочала свою діяльність з невеличкого підприємства, а сьогодні є беззаперечним  лідером в сегменті виробництва металопластикових конструкцій.

”Вікна КОРСА” - одна з найвідоміших та найвпізнаваніших  віконних компаній в Україні. Для сотень тисяч клієнтів “Вікна КОРСА” - це символ якості, професіоналізму та інновацій! 

Щороку продукція компанії “Вікна КОРСА” отримує цілий ряд престижних нагород в численних конкурсах. Однак найбільшою винагородою і мотивацією у роботі для нас є задоволені клієнти, які по всій Україні рекомендують «Вікна КОРСА» друзям, знайомим, рідним та залишаються нашими постійними клієнтами на протязі 18 років.

У чому ж секрет популярності компанії “Вікна КОРСА”? Незмінними пріоритетами в нашій роботі є якість продукції, європейський рівень обслуговування клієнтів та впровадження  інноваційних рішень для забезпечення максимального ефекту від нашої продукції.

Це лише невелика частина наших досягнень за 18 років ! Але це те, чим ми дійсно можемо пишатися і те, через що ми по праву можемо називати себе виробником металопластикових конструкцій № 1 в Україні!

Дякуємо всім за довіру.

Вікна КОРСА – з нами тепліше :)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (2 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню ×