Навчання для партнерів та менеджерів ТМ КОРСА

Навчання для партнерів та менеджерів ТМ КОРСА

Вже традиційно перед початком сезону ми організовуємо навчання для партнерів та менеджерів ТМ Вікна КОРСА. 

Цього року спільно з компанією REHAU та залученими тренерами-практиками ми організувати 4 дні інтенсивних тренінгів, семінарів та практикумів, на яких учасники отримали корисні знання, практичні навички та позитивні емоції.

Розпочався тиждень навчання з семінару Олександра Манченка “Аргументація для продавців”. На семінарі були розглянуті такі важливі питання, які допомогли підвищити учасникам кваліфікацію та в подальшому сприятимуть збільшенню продажів: 

  • Складові, що впливають на якість вікна.
  • Енергоефективність металопластикових вікон.
  • Переваги вікон REHAU.

Новинки з Нюрнберга

Найбільш очікуваним моментом першого дня стала презентація новинок, які були представлені на щорічній виставці FENSTERBAU FRONTALE 2018 у Нюрнберзі. 

REHAU SMART CONCEPT

REHAU GENEO INOVENT

REHAU GENEO INOVENT - система розумного регулювання мікроклімату будинку, енергоефективне поєднання системи вентиляції та теплообміну.

REHAU GENEO INOVENTREHAU GENEO INOVENT

REHAU SMART SHADING

REHAU SMART SHADING - система розумного затінення з дистанційним керуванням з мобільного телефону. Здатна самостійно регулювати ступінь затіненості вікна, базуючись на даних про інтенсивність освітлення або індивідуально задані параметри.

REHAU SMART SHADINGREHAU SMART SHADING

REHAU SMART GUARD

REHAU SMART GUARD - система віконної безпеки, яка дозволяє відлякувати зловмисників ще до стадії проникнення із застосуванням звукових, світловиз сигналів, та захисних ролетів.

REHAU SMART GUARDREHAU SMART GUARD

RAU- FIPRO X

RAU-FIPRO X - друга генерація матеріалу RAU-FIPRO, завдяки якій можна виготовити стулку розмірами 2800 мм висотою та шириною 1300 мм, що по силам навіть не для кожної алюмінієвої конструкції, а для пвх-вікон було взагалі недосяжне.

RAU-FIPRO XRAU-FIPRO X

Розширення системи декорів KALEIDO

Тепер внутрішню поверхню вікна можна задекорувати в тон або в єдиному концепті з оздобленням меблевих фасадів. Технологія доступна не тільки для нових вікон, але й дозволяє задекорувати конструкції, встановлені раніше.

KALEIDOKALEIDO

Нульовий поріг RAUCERO

Нульовий поріг RAUCERO дозволяє виготовляти одностулкові, двостулкові розпашні, поворотні та поворотно-відкидні двері з нульовим порогом, при цьому забезпечуючи абсолютно безбар’єрний доступ. 

Нульовий поріг RAUCEROНульовий поріг RAUCERO

Не менш корисним та захоплюючим був тренінг Марії Абрамчук “Робота із запереченнями: легко та із задоволенням”, на якому були розглянуті такі ключові теми:

  • Основні заперечення та причини їх виникнення.
  • Алгоритм роботи із запереченнями.
  • Відпрацювання найефективніших аргументації. Практичні завдання.

Олексій Істратенков, представник GU, розповів про можливості прихованої фурнітури UNI-JET SCF та про відмінності фурнітури SC та SCF. Семінар був корисним як для менеджерів, так і для замірників.

Також Олександр Манченко провів семінар по монтажу світлопрозорих конструкцій, на якому були розглянуті такі питання:

  • Правила правильного монтажу, вимоги нормативних актів.
  • Вплив монтажу на якість готового вікна.
  • Особливості монтажу складних конструкцій.

4 дні пролетіли дуже швидко, насичено та були надзвичайно корисними та пізнавальними як для менеджерів, так і для замірників, монтажників та керівників відділів. Загалом тренінги та семінари відвідало більше 80 учасників! Заряджені позитивом та новими знаннями МИ ГОТОВІ до початку нового сезону! 

Семінари REHAU для партнерів ТМ ВІКНА КОРСА
 
 

Дякуємо нашим партнерам та організаторам  за підтримку та довіру, а також активну участь на всіх тренінгах та семінарах. 

Вікна КОРСА - з нами тепліше:)

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню