Нові моделі воріт

Нові моделі воріт
знижка на гаражні ворота

В асортименті ТМ КОРСА з'явилися нові конкурентні та перспективні продукти:

 • серія Trend – доступні, безпечні і надійні гаражні секційні ворота;
 • серія ProTrend – економічні, міцні та довговічні промислові секційні ворота.

Розумна вартість у поєднанні з раціональними конструктивними рішеннями зроблять ці ворота досить популярними і дозволять найбільш повно задовольнити бажання клієнтів.

Ворота серій Classic і ProPlus виготовляються з панелей товщиною 45 мм і володіють покращеними показниками теплоізоляції, міцності і підвищену корозійну стійкість. Унікальні для вітчизняного ринку технічні рішення і характеристики воріт Classic і ProPlus дозволяють успішно конкурувати з воротами провідних європейських компаній у високому ціновому сегменті.

Секційні гаражні ворота серій Trend і ProTrend виготовляються з панелей товщиною 40 мм і призначені для установки в регіонах з помірним кліматом. Конструкція воріт повністю відповідає європейським стандартам безпеки. Ворота представлені в середньому ціновому сегменті. Високий технічний рівень виробів у поєднанні з помірними цінами забезпечує воротам Trend і ProTrend незаперечні переваги в порівнянні з аналогічною продукцією деяких вітчизняних виробників.

Наявність в асортименті різних лінійок воріт дозволяє нам максимально врахувати запити клієнтів і підібрати оптимальний виріб для кожного об'єкту з урахуванням кліматичних умов, вимог до зовнішнього вигляду воріт і бюджету замовника.

Гаражні ворота Trend

Однією з істотних переваг воріт Trend є їх висока конкурентна ціна. Це робить ворота Trend надзвичайно привабливими, коли основну роль відіграє ціновий фактор.

Крім розумних цін, ворота Trend мають чудові показники якості, що вигідно відрізняє цей продукт від інших бюджетних серій на ринку.

Ворота Trend виготовляються з панелей товщиною 40 мм. Це оптимальне рішення для неопалюваних гаражів та регіонів з помірним кліматом. Ворота повністю відповідають вимогам європейських стандартів: у базовій комплектації (без націнки) передбачений захист від падіння полотна, защемлення, порізу, зачеплень.

Основні параметри воріт Trend

 • Товщина сендвіч-панелі – 40 мм.
 • Роликові кронштейни та проміжні петлі з оцинкованої сталі.
 • Можливість установки в проріз більше замовленого розміру.
 • Максимальний розмір воріт – 6000×3000 мм.
 • Відповідність вимогам європейських стандартів безпеки.
 • Два варіанти механізму балансування: торсійні пружини або пружини розтягування *.
 • Два типи монтажу для воріт з торсійними пружинами: стандартний і низький.

* За замовчуванням для компенсації ваги воріт площею до 7,9 м2 будуть встановлюватися пружини розтягування. За бажанням клієнта можлива комплектація воріт торсійними пружинами.

Конкурентні переваги гаражних воріт Trend.

1. Досконала конструкція сендвіч-панелі

 • Сталеві листи сендвіч-панелі з'єднані в замок. Замкнутий контур панелі виключає розшарування при нагріванні на сонці і різкому закриванні воріт.
 • У місці кріплення саморізів розташовано чотири шари металу, що забезпечує надійне з'єднання і захист від перекосу і провисання панелей.
 • Еластичний і морозостійкий ущільнювач з EPDM виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.
 • Лицьова сторона панелі має зносостійке і довговічне поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА). Покриття ПУР-ПА стійке до утворення подряпин і насічок, впливу хімікатів і миючих засобів.
 • Емаль внутрішньої сторони забезпечує відмінну адгезію (зчеплення) сталевого листа і пінополіуретанового наповнювача, перешкоджаючи здуттю панелі при нагріванні на сонці.

2. Широкі можливості установки

Кутові стійки і нащільник воріт Trend дозволяють перекривати проріз більшого розміру (виконаний з відхиленнями) на 50 мм з кожного боку. Серійний колір забарвлення направляючих - білий (близький до RAL 9016). За бажанням можливе фарбування кутових стійок в колір полотна воріт.

3. Захист від корозії

При рясних опадах біля основи воріт може накопичуватися вода. Пластикова основа кутових стійок зводить до мінімуму можливість появи корозії в умовах високої вологості, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд воріт протягом тривалого часу.

4. Гарантована безпека

Торсійні пружини оснащуються храповими муфтами, які блокують падіння полотна при поломці пружини. Система захисту поставляється без доплати до вартості воріт і забезпечує безпечну експлуатацію.

5. Довготривала експлуатація

Пружинний механізм компенсує масу полотна воріт, завдяки чому навіть важкі ворота легко відкриваються і закриваються вручну. Ресурс пружин 25 000 циклів підйому-опускання. Це відповідає 17 рокам служби при щоденному відкриванні по чотири рази протягом всього періоду.

6. Захист від протягів

Регульовані роликові кронштейни дозволяють домогтися щільного прилягання полотна воріт до ущільнювачів. Це захищає від протягів і зберігає тепло в приміщенні. Регулювання можна провести як при монтажі воріт, так і в процесі їх сервісного обслуговування.

7. Безшумний рух

Завдяки використанню роликів з підшипниками кочення ворота рухаються плавно і безшумно. У роликах застосовуються кулькові підшипники закритого типу, захищені від пилу і вологи. Такі підшипники не вимагають заміни мастила і забезпечують високу надійність і довговічність ходового механізму.

8. Зручність монтажу

Застосування клік-системи значно спрощує установку торсійного валу і скорочує час монтажу на 20-30 хвилин. Поставка пружин розтягування в зібраному стані спільно з кутовими стійками і спрощена конструкція підвісів також дозволяють заощадити час на монтажі.

Промислові ворота ProTrend

Особливу привабливість воротам ProTrend надає їх висококонкурентна вартість. При цьому якість воріт ProTrend значно вища аналогічних конструкцій інших виробників.

ProTrend – ворота, призначені для інтенсивного режиму роботи на промислових об'єктах. Безпека експлуатації промислових воріт має для нас найвищий пріоритет. Саме тому механізми захисту від защемлення, порізу, зачепів, падіння полотна при поломці пружини або обриві троса включені в базову комплектацію промислових воріт ProTrend і поставляються без доплати до ціни.

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню