Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота
Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота поєднують у собі конструктивну гнучкість і можливість виготовлення гаражних воріт різних розмірів з неперевершеною функціональністю.

Функціональність секційних воріт легко нарощується за допомогою додаткових модулів, таких як автоматичні підйомники або пульти дистанційного управління.

Основна компонента, з якої виготовляються гаражні ворота - це Полотно. Полотно складається із секцій товщиною по 45 мм, які з'єднані між собою петлями.

Сталева оцинкована поверхня надає кожній секції і конструкції воріт для гаража жорсткість і надійність, а внутрішній термоізоляційний шар зберігає тепло в гаражі.

Полімерне покриття металевої поверхні має антикорозійні властивості і надійно захищає метал воріт для гаража від руйнівного впливу несприятливих природних факторів.

Завдяки секційній будові, полотно гаражних воріт при відкриванні піднімається вгору по Г-подібним напрямним і зручно розтатовується під стелею автомобільного гаража в горизонтальному положенні.

Переваги воріт

  • Вам не доведеться виходити з Вашого комфортабельного автомобіля ризикуючи потрапити під дощ, для того, щоб розкрити гаражні ворота, і більше того - Вам не доведеться навіть зупинятися перед воротами гаража. Адже зона дії пульта управління що відкриває і закриває гаражні ворота складає близько 100 метрів.
  • Простір під стелею гаража, куди переміщуються гаражні ворота (а точніше полотно цих воріт для гаража), зазвичай виявляється вільним від елементів ландшафтного дизайну у вигляді улюбленого фікуса в діжці, там не грають діти і не влаштовуються на відпочинок домашні тварини. Така конструкція воріт для гаража також істотно економить простір перед гаражем і вздовж стін гаража.
  • Незважаючи те, що такі ворота здаються крихкими, секційні гаражні ворота надійно захистять ваше майно від зазіхань.
  • Секційні гаражні ворота ідеально підходять для збереження тепла в опалювальному гаражному приміщенні. Еластичні ущільнювачі по периметру полотна служать надійною герметизацією отвору.
  • Легко вписуються в проріз будь-якого розміру, задовольняють вишуканий смак в плані дизайну і різноманітності забарвлень секційного полотна.
  • Захист від падіння полотна гаражних воріт, від защемлення пальців, від порізів - ось далеко не повний список комплексних заходів безпеки, для того, щоб наші покупці насолоджувалися експлуатаційними характеристиками воріт для гаража без проблем.
  • Автоматика (електропривід) гаражних воріт при зустрічі з перешкодою (будь то людина, автомобіль, або тварина) піднімає гаражні ворота вгору і зупиняється в очікуванні повторного сигналу на закриття. На випадок аварійного відключення електрики існує можливість управління гаражними воротами в ручному режимі.
  • Безшумне плавне відкриття і закриття гаражних воріт, надійність нержавіючої зносостійкої фурнітури, можливість вбудовування в полотно гаражних воріт світлопропускаючих вікон - всі перераховані переваги дозволяють без роздумів робити вибір на користь секційних автоматичних воріт для гаража.

Секційні гаражні ворота Hörmann

Дізнатись вартість воріт

Промислові ворота

Промислові секційні гаражні ворота розраховані на інтенсивний темп експлуатації. Тому, крім перерахованих якостей гаражних воріт, промислові володіють ще більшою потужністю і міцністю. Посилена фурнітура забезпечує надійну роботу конструкції воріт для гаража довжиною до 7 метрів. Не відбирають простір всередині і зовні приміщення, не створюють перешкод для впорядкованого руху автотранспорту, заощаджуючи, таким чином, дорогоцінний виробниче час.

Секційні промислові ворота

Різновиди секційних промислових воріт

Різновидом секційних промислових воріт для гаража є панорамні гаражні ворота, де одна або декілька панелей воріт замінюються конструкцією з металу та оргскла. Такі гаражні ворота доцільно використовувати для автомобільних салонів, автомобільних мийок, станцій технічного обслуговування автомобілів та інших промислових об'єктів. Подібна конструкція воріт для гаража, з одного боку, є своєрідною «вітриною» для огляду внутрішніх приміщень або автомобілів, з іншого боку, сприяють проникненню природного освітлення всередину виробничого приміщення через закриті гаражні ворота.

 

Дізнатися вартість воріт

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (3 голоса)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню