Новий каталог продукції Вікна КОРСА

Новий каталог продукції Вікна КОРСА
Новий каталог продукції Вікна КОРСА

Компанія «Вікна КОРСА» більше 24 роки працює на українському ринку металопластикових конструкцій і зарекомендувала себе як одна з найкращих в даній галузі. Якість, надійність, інновації – основні синоніми роботи ТМ КОРСА. 

Вікна, двері, гаражні ворота, ролети, жалюзі, термоскло – ось  стислий перелік продуктів, які виробляє компанія. З кожним роком цей перелік поповнюється новими одиницями, наші фахівці розробляють інноваційні технології для монтажу та в області тепло- та енергозбереження. Саме це і стало поштовхом для створення нового каталогу продукції.

ТМ КОРСА представляє новий каталог продукції, який містить не тільки інформацію про всю нашу продукцію, а й створений, щоб допомогти краще зрозуміти потребу клієнта та запропонувати йому  необхідний продукт. 

Каталог зручний для користування, містить детальні описи та ілюстрації профільних систем, віконної та дверної фурнітури, склопакетів, виробів з алюмінію. Повністю представлений додатковий асортимент продукції, зроблено окремий акцент на питаннях правильного монтажу та технічних моментах. 

Вся продукцію структурована і розміщена окремими розділами, що допоможе менеджерам швидше зорієнтуватися і знайти необхідну інформацію. Наш новий каталог – це не просто технічний довідник, це настільна книга для кожного, хто буде ним користуватися.

 

Оцініть цю сторінку
Середнє: 5 (1 голос)
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню