Обмін досвідом між партнерами

Обмін досвідом між партнерами
Обмін досвідом між партнерами

Працівники компанії «Вікна КОРСА» з 22 по 26 лютого 2015 року отримали можливість ближче познайомитися з інноваційними технологіями віконної галузі Німеччини та Франції, відвідавши потужні виробничі бази «Gretsch-Unitas» та «Ferco».

Заводи «Gretsch-Unitas» та «Ferco» справили на гостей враження своїми виробничими масштабами, наші працівники змогли побачити всі етапи виробництва фурнітури, а також ознайомитися з новинками у віконній галузі. Новітнє обладнання, автоматизація, потужні виробничі лінії – впевненість у виборі партнера, з яким працює компанія «Вікна КОРСА» та усвідомлення того, що кінцева продукція буде найвищого ґатунку.

Під час ділового візиту до Німеччини та Франції знайшовся час і для відпочинку. Учасники поїздки із задоволенням відвідали музей «Mercedes-Benz» в місті Штутгарт, ознайомилися з культурою та архітектурою, оглянули середньовічні готичні собори. Поїздка була яскравою і насиченою.

Компанія «Вікна КОРСА» в черговий раз переконалася, що співпраця  з європейськими партнерами – це нові технології та якість, що відповідають нормам країн Європи та світу. Ми впевнені в своїх партнерах і з радістю переймаємо передовий досвід та впроваджуємо нові технології їхнього виробництва!

Оцініть цю сторінку
Ніхто ще не голосував. Будьте першим
Сподобалось? Поділись зі своїми друзями!
А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook
Головне меню До головного меню